A to včerajšie bé bé bé, čo hučali pri Blahovi, skutočne potvrdilo, že sú to len ovce.
A to včerajšie bé bé bé, čo hučali pri Blahovi, skutočne potvrdilo, že sú to len ovce.
Včera na rokovanie parlamentu neprišiel žiaden minister. Uchádzajú sa o dôveru a neráčia sa ani prísť. To je vrchol drzosti. Takýchot darmožráčov platíme z našich daní.
Po neplánovanej prestávke konečne prišla Milanová a takto obhajovala ostatných. Prázdne a bezduché.
Basy sa bojí táto čvarga pri moci. Riešia korupciu z minulosti a ich nominant v novej vláde, kde boli všetci čistí, sedí v base.Pani Pčolinská si zobrala platené voľno, nechodí do parlamentu a plat jej chodí. Odmlčala sa aj na fcb a nedáva svoje sexi foto a drahé kabelky.
hej, aj to je možnosť. Aj Tódovka si zo strachu objednala ochranku. Tá sa bojí už aj tieňa stromu pred barákom.
https://www.cas.sk/clanok/1075766/sledovanie…
Ako si žije?
Nulitný si ty a tvoj hlas nebude chýbať.
Bolo to pred voľbami, teraz už hovorí inak.
Z rozhovoru Na hrane JOJ
Otázka: Dobrý večer, pán Matovič, boli by ste za zvýšenie moci v rukách bežných občanov? Teda za zlepšenie podmienok referenda?
Odpovedˇ: Ja osobne určite že áno....Švajčiari si svoju krajinu spravujú desiatky rokov prostredníctvom referend a myslím si, že celkom dobre to zvládajú.
Nechcem sa hanbiť a postrážime, aby nikto nekradol, tak aj keď by náhodou niekde takí ľudia boli, ktorých by si niekde do úradov dosadili, tak ja im budem tak klepať po prstoch, že dostanú strach do tej politiky ísť.
Ešte 2 mesiace má nárok používať pancierové auto za 800.000 a ochranku a potom bude chodiť kanálmi alebo vôbec nevystrčí nos z domu manželky, ktorý ani neužíva.
Hanba zloduchom, ktorí zvolili túto vládu. Ľudia ich ešte poženú lopatami a vidlami.
Prezidentka má už dávno premyslené, či sa obráti na Ústavný súd. Aby ulahodila aj koalícii, tak to urobí, aby si ich nepohnevala. Pohnevať si však môže občanov, čo voľby chcú a body za popularitu pôjdu dole.
Návrh na skrátenie kolúznej väzby podala Sme rodina a Kolíková.
Bojíte sa vy, preto si rýchlo skracujete kolúznu väzbu. Pčolinský je už vonku?
Aký program má Oľano? Veď nemali ani snem, nemajú centrálu, iba schránku bez zvončeka. Tlačovky robia na Úrade vlády. Párty si urobili vo vládnom hoteli na Bôriku za tvoje dane.
Hurá do referenda, hurá do predčasných volieb! Preč s touto čvargou diletantov, zlodejov a podvodníkov!
apropo, magor je už očkovaný na besnotu? Bude ako zúrivý pes.
Potrebuje si na starosť zvýšiť svoj dôchodok, lebo v živote nič riadne nerobil a jeho "prínos" pre spoločnosť bolo iba ziapanie po uliciach.
hej, potvrdila svoju nekompetentnosť a úbohosť. Bola úplne mimo a Fico ju neraz uzemnil ako malú žiačku.
Budaj v tejto diskusii absolútne prepadol. Zdalo sa, že ako minister ako-tak svoj rezort podrží a obstojí, Čo sa týka politických postojov koalície je na úrovni aktivistu VPN.
Kto ho pozná bližšie, tak vie, čo je to za slizkého hada a politického príživníka. Človek bez vzdelania a vlastného názoru, ktorý využil neschopnosť magora a priplazil sa. Má šťastie, že mnohí, ktorých poudával, pomreli. Má aj smolu, že preživší si pamätajú na jeho svinstvá.
Bolo na smiech ako útočil na moderátora a sám by debatu moderoval.
Všetci boli pri očkovaní Hegera.
Provládne médiá tam nemohli fotiť. Všetci boli v priestoroch bratislavského Národného futbalového štadióna, kde očkovali Hegera. Z tej akcie je fotiek habadéj, dokonca aj rozhovor.
hej, ilustračné, lebo je na nej iba 5 ľudí. Z dnešného protestu takú nenašli. Nuž, majú biednych fotografov. Skrátka manipulujú.
Odporúčame