Tódová by už mala analyzovať, ale ona nie. Len obhajuje magorovu bandu.
Tódová by už mala analyzovať, ale ona nie. Len obhajuje magorovu bandu.
Prečo by sa ponáhľali? Veď išlo len o nejakého zlodejíka rožkov.
tak, tak, treba ich ignorovať. Robí im to nesmiernu radosť, ak sa na nich reaguje.
Kurič bol Budaj a v spisoch Štb vedený ako Domovník. Osoba, čo si nedokázala urobiť ani VŠ. Nedokázal porobiť skúšky, tak z pomsty začal udávať. Sú na to dôkazy.
Každý, čo nesúhlasí s gangom štyroch je Smerák? ahá, to bude tým, že kto nejde s nami, ide proti nám.
Oni tých mŕtvych sčítajú za 2 dni a potom bude Šeliga ukazovať plagátik ako posledne, že zomrelo 109 ľudí.
Tú odmenu dá zo svojho? Potrebujú nájsť toho človeka, aby ho umlčali. Pozametať akékoľvek špinavosti, ktoré by ich usvedčili. Radšej by mal držať zobák, lebo sa do toho ešte viac zamotávajú.
Čvarga fašistická sa spolieha len na kajúcnikov, môžu opľuť hocikoho. Takéto elementy však prezliekajú kabáty a môže sa stať, že raz budú svedčiť proti nim.
Stačí si pozrieť tlačovky Kolíkovej a je jasné, že niečo nesedí. Sami sa prezradili. Mozaika sa poskladá a pôjde do pekla.
Neboj, aj on sa ozve. Práve kvôli nemu sa generál rozhodol odísť z funkcie.
Syn Lučanského sa na fcb jasne vyjadril.
"K originálu sme sa stále nedostali ani s plnou mocou od otca, kým ešte žil, nakoľko plná moc nebola overená notárom. Akýkoľvek hon na informátora je už bezpredmetný a s účelom zastrašovania."
Presne to vystihol, S UČELOM ZASTRAŠOVANIA. Toto krpatému plešáňovi nestačí? Tu je vidieť, že práve on chce vytĺkať body. Veľký spravodlivý.
Hej, prečítaj príspevky nižšie a pochopíš. Azda sa ti to podarí.
To je strašné, ako stále niekomu prekáža iná orientácia. Žiaľ, Slovensko je v tomto stále zaostalé. A čo Kollár? Ten má dobré kontakty aj s osobami ani žena ani muž. To nevadí?
Životy lekárov, sestier a opatrovateliek sú viac ako ponúkané peniaze.
To nie sú len pacienti s porážkou. Tu sú aj iné diagnózy.
Nesmieš ochorieť ani ísť do lekárne. Do nemocnice sa dostaneš iba ako covid pacient.
Odporúčame