Zbytočne doňho "búšiš", ten má hrošiu kožu aj na rozume! ;-)
Ako to tak sledujem, tak tvoji "chránenci" (vrátane ich podporovateľov) ale nechcú ten "Aug(u)iášov chliev" vyčistiť, len trošku "zatepliť". A hovieť si v ňom ďalej podľa hesla: Smrádeček, ale teplúčko! ;-7
Nepreháňaj, z tých čo to vymysleli je iba jeden učiteľ a aj to bývalý, ktorý sa dnes hrá na politika. ;-7
Ak máš potrebu, tak ťa k pupinovi pripustím. ;-P
To je to, čo ti po repasovaní zavesili na rúčku, tragač. ;-P
Nuž lebo keď je koze dobre, ide na ľad tancovať! ;-)
Máš pravdu - nemôžu byť všetci múdri. Niekto musí aj robiť. Takže česť Tvojej práci, puci! ;-P
Kto je to Fico? ...sa nevieš slušne vyjadrovať? Takto nás chceš presvedčiť, že ti ide o dobro detí a školstva? To sa vždy takto vyjadruješ o človeku od ktorého niečo chceš? A teraz ešte, nebodaj, čakáš že si ťa tvoji žiaci budú vážiť. Za čo, keď sa tu vyjadruješ ako namyslená primitívna nána? ;-7
Tragač, hovorí sa, že pravda víťazí. Ale nie každá blbosť, ktorá zvíťazí je aj pravdou! ;-P
No čo už... Ale v jednom máš pravdu - nestačí byť len blbý ale treba to aj náležite spropagovať, lebo konkurencia je veľká aj v tejto oblasti. ;-P
Hehehe... Zvyšuješ si čítanosť, Korčagin? ;-7
Predstav si, že toto gardové nič, sa na inom portáli chváli, že pracuje na Právnickej fakulte UK v Bratislave. Podistým je "doktorantom" z toho istého ročníka ako "Doktor". :-DDD
Na Záhorí takýmto "ríkajú" marietálský žebrák. :-DDD
Korčagin, ty čo sa honosíš najvyšším akademickým vzdelaním v oblasti práva, by si mal vedieť, že k takýmto lacným trikom - vraj boli..., sa neuchyľuje ani začínajúca dedinská klebetnica! ;-P Je vidno, že si "Doktorov" konškolák! :-DDD
Ale, čo tu teraz bedákaš, keď pravidlá pre okrádanie na DPH tu uzákonili tvoji bohovia a títo v tom v "súlade" s európskymi pravidlami" úspešne pokračujú? ;-7
...si vážne myslíš (fuj aký oxymoron v súvislosti s tebou!), že každý sa musí dusiť žlčou, ako ty, aby mal pocit plnohodnotného života? :-OOO Hovorí sa, že zbabelec je odporná persóna, ale na odvážneho blbca tvojho rangu sa ani ten nechytá!
Korčagin, už si sa ospravedlnil Výbohovi, keď si tu na ďalšiu ostudu zarábaš? ;-7
Nesnaž sa rozdávať "dobré" rady lebo na to nemáš, Pezlárov "vydarený" pohrobok a "Doktorov" konškolák! ;-7
Choď vrátiť školné, pán "Doktor" práv, lebo to, čo tu píšeš, je pod úroveň aj dedinskej klebetnice! ;-7
Odporúčame