Takže nevieš, ako to "u Sotáka" vo fabrike vypadá ale "prestavy" máš a na ich základe "diskutuješ" ako o dušu spasenú. ;-7 ...si platený od počtu príspevkov alebo dokonca písmen, trolle angažovaný? ;-(
Takže nevieš, ako to "u Sotáka" vo fabrike vypadá ale "prestavy" máš a na ich základe "diskutuješ" ako o dušu spasenú. ;-7 ...si platený od počtu príspevkov alebo dokonca písmen, trolle angažovaný? ;-(
To myslíš tých úradníkov vo "vedeckých" ústavoch, čo dokážu publikovať výsledky svojho "bádania" akurát tak na súkromných blogoch? :-DDD
Básakého poisťovacieho Lola a aj vymáhača dlhov pre banku dobre živia hlavne takí čo furt jačia, že majú málo peňazí. ;-P
Hm... Tak podľa teba je 80 % učiteliek matkami samoživiteľkami s deťmi? To odkiaľ máš tento "desivý" údaj? :-O A čo sa týka tých odborov, sú také ako si prajú ich členovia. Keď som bol odborovým funkcionárom a z dôvodu, že "demokrati" odmietali s nami rokovať aj o tých najtriviálnejších veciach, ako je napríklad pracovný poriadok (o platových náležitostiach už tobôž nie!), som navrhol len štrajkovú pohotovosť, tak si mal vidieť tie vydesené pohľady zamestnancov ministerstiev a ústredných orgánov, ktorí inak pri svojej práci dokázali obyčajné "stránky" poriešiť "ľavou zadnou" - vypratať ako ten najposlednejší odpad. ;-7
Už som ti raz povedal, aby si sa do toho zrkadla toľko nedíval. ;-P
No som zvedavý, ako si tú prácu "vyberieš" bez prúdu. ;-P Alebo ty "ideš" na propán, či na drevoštiepku? ;-7
Nepozeraj sa toľko do toho zrkadla lebo sa ešte aj rozplačeš. ;-7
Trnavský kožkár zavelil, Kočan nariadil a Dodok sa zhov*dil. ;-P
Choď sa pozrieť koľko zarába väčšina vysokoškolsky vzdelaných ľudí v "slovenských" bankách! Tí o takomto plate len snívajú ;-7
No to si pekne zavalil. Cirkvám sa dávajú dotácie na základe zákona z roku 1949, kurátenko! ;-P
Hm... Je zaujímavé, že ti Široký a ostaní "oligarchovia" nevadili (asi si o nich bez manuálu ani nevedel), keď sa "bratali" s tvojimi "bohmi". ;-7
No vidíš, teraz si mohol byť kvalifikovaný, ale takto si len obyčajný ...bil! ;-P
Vo "Vašigtone" bola búrka a keďže z centrály nechodili poštové holuby, tak im nemali ako poslať inštrukcie. Až teraz po búrke im konečne poslali, čo majú robiť. ;-)))
Ty sa radšej neodkopávaj, lebo ti prechladnú tie oné... ilúzie! ;-P
Po tomto už chápem prečo sa mi tvoje príspevky javili ako "choré". ;-P Nemal by si radšej dodržiavať liečebný režim? ;-(
Odporúčame