A ktorého?:-)))))))))))))))
A ktorého?:-)))))))))))))))
Krpatý diktátor a masový vrah Putl.r by si mal držať toho svojho trpasličieho milenca Medvedeva viac na vodítku alebo mu zobrať to francúzske víno, inak to jeho niekoľko mesačne podlizovanie sa idiotovi Trumpovi bude zbytočne.:-)))))
Lenže toto je skutočná korupcia a nie tvoj a Ficov vymyslený a vyvrátený hoax o ovplyvňovaní volieb v neprospech SMERu, do ktorej si ty teraz ešte zakomponoval Matoviča, Čaputovú a Naďa.:-))))))))
To, že vidíš Teslu alebo Tesly s UA značkou, neznamená ,že ju vlastní liberál, ty nácko a vlastizradca.:-)))))))))))) A Ukrajine nie je liberálna demokratická krajina, ale konzervatívna demokratická krajina na rozdiel od fašistického diktátorského režimu krpatého diktátora Putl.ra v Rusku.:-))))))))))
Tesly nácka Trumpa určite liberáli nemilujú.:-)))))A keby išla v elektromobile, tak by tak jednoducho poruchu nenafingovala. :-))))))
NEZISKOVE organizácie, v ktorých Šimečkovci pôsobia často na neplatených funkciách, dostali od štátu násobne menej než ziskové firmy vlastné Kuffovcami, Michelkom a ďalšími ľudmi SNS a SMERu.
Ak chceš výpis dotácií, kto čo dostal tak ti dám link.
Tak ja nie som rasistický a homofobný neonacista a ešte vlastizradca slovenského národa slúžiaci fašistickému Rusko ako ty, ktorý do článku Šimkovičovej pletie ženu Šimečku, ktorá ani nie je v politike a na rozdiel od rozvedenej Šimkovičovej žije v šťastnom vzťahu.
A určite by ju servis tak drahej značky nechal jazdiť na porúchanom aute.:-)))))) Každému rozumnému človeku (nemýliť s voličmi zlodejov a korupčníkov SMERoHlasu a fašistov z SNS) je jasne, že je to divadlo.
Akože týmto divadlom si chce vydupať novú limuzínu?
U tohto korupčníka sa ešte stihol dostať jeho prípad pred súd. Bohužiaľ vďaka minuloročnej mafiánskej trestne novelez pera trestne stíhaného korupčníka Tibora Gašpara dostal, tak ako korupčník Kažimír smiešny tresty. No ale ak by bol súdený podľa starého zákona a dostal basu, tak by ho aj tak Ficov poskok Susko pustil na slobodu, tak právoplatne odsúdeného korupčníka Kováčika.
On píše o rente pre mafiána Fica. Renta pre Žilinku nebola schválená a nebude.
Diaľnica., po ktorej bude Kaliňák, Strnad a Výboh predávať a exportovať zbrane na Ukrajinu.
Plat má podľa zákona. Čo nebolo podľa zákona bola jeho predražená prezidentská kampaň a teda podvod spolu s klamstvami, ktoré dristala podržtaška Pellegrini v kampani.
Ale idiotovi Dankovi v skutočnosti aj tak nevadí plat, ale to, že podržtaška Pellegrini je prvý slovenský homosexuálny prezident a cez to sa ten homofób nedokáže preniesť.:-)))))))))))
Útok na Kyjev má už 28 obětí. Mezi mrtvými jsou i děti
Čtvrteční noční útok ruských sil na ukrajinské hlavní město Kyjev si vyžádal už 28 obětí, včetně tří dětí. Dalších 159 lidí bylo zraněno, z toho 16 dětí. Útok zasáhl 27 míst ve čtyřech městských okresech a způsobil rozsáhlé škody na civilní infrastruktuře. Bilance obětí se ještě může zvýšit.
Útok na Kyjev má už 28 obětí. Mezi mrtvými jsou i děti
Čtvrteční noční útok ruských sil na ukrajinské hlavní město Kyjev si vyžádal už 28 obětí, včetně tří dětí. Dalších 159 lidí bylo zraněno, z toho 16 dětí. Útok zasáhl 27 míst ve čtyřech městských okresech a způsobil rozsáhlé škody na civilní infrastruktuře. Bilance obětí se ještě může zvýšit.
Útok na Kyjev má už 28 obětí. Mezi mrtvými jsou i děti
Čtvrteční noční útok ruských sil na ukrajinské hlavní město Kyjev si vyžádal už 28 obětí, včetně tří dětí. Dalších 159 lidí bylo zraněno, z toho 16 dětí. Útok zasáhl 27 míst ve čtyřech městských okresech a způsobil rozsáhlé škody na civilní infrastruktuře. Bilance obětí se ještě může zvýšit.
Armata je ešte väčšie fiasko. Ale možno tu mikrovlnku využije krpatý diktátor Putl.r na ohrievanie "čaju" pre patolizačov, ktorí sa mu znepáčili.
Chápeš, že hovoríš o agresoroch, vlastizradca slovenského národa? na čo by agresor bomardujúci Urkajinu mal dávať ultimáta USA?
Odporúčame