Starý mafián a vlastizradca Fico chce garancie za predražený ruský plyn.:-)))))) To je vtip? Češi a Poliaci, ktorí už z fašistického Ruska ropu a plyn nenakupujú, majú lacnejšie energie, benzín aj naftu ako my. Jediní, kto majú drahšie energie, benzín a ropu ako my, sú Maďari, kde autokrat Orbán nakupuje predraženú ruskú ropu a plyn vo veľkom, aby finančne podporoval ruskú agresiu na Ukrajine.


