A čo to s tým má spoločne, ty vlastizradca slovenského národa?:-)))) Chápeš vôbec to, čo tu kopíruješ, v tej svojej dutej hlavičke?:-)))))))) Napadnutá Ukrajina už od ruského agresora neberie plyn, ale zo západu cez Slovensko, Poľsko alebo Maďarsko.:-))))))))))


