Kúp letenku za babku do Putl.rovho fašistického Ruska a vypadni z našej EU:-)))))))))))
Kúp letenku za babku do Putl.rovho fašistického Ruska a vypadni z našej EU:-)))))))))))
Šefčovič sa činí:-))))))))))
V Putl.rvom fašistickom Rusku ideš za kritiku ruskej agresie na Ukrajine do basy až na 10 rokov. Takže starý mafián a vlastizradca Fico tam určite nebude vrieskať, že chce mier na Ukrajine, ale tlieskať prehliadke ruslek okupačnej armáde, ktorá na Ukrajine vraždí Ukrajincov. :-)))))))))))))
Takže tie cesty zrušil, pretože sa s nim demokratické predstavitelia západných krajín nechcú stretávať, ako som písal.:-))))))) Musí za diktátormi do Putl.rovho fašistického Ruska. :-)))))))))
Darmo budeš opakovať klamstva starého mafiána a vlastizradcu Fica, ty Kotlebov raiatsický a homofóbny neonacista a vlastizradca, pravdu z nich nespravíš.:-)))))))))))))))
Napadnutá Ukrajina zmluvu o transfere plynu s ruským agresorom dodržala, aj keď ju mohla vypovadať už roku 2022, kd ruská okupačná armáda napadla. :-)))))) A že napadnutá Ukrajina s Putl.rovým fašistickým Ruskom zmluvu nepredlží, pretože z nej fašistsické Rusko financuje vraždenie Ukrajincov na Ukrajine, sa vedelo už viac ako rok, všetci sa na to pripravili a odstrihli od ruského plynu okrem starého mafiána a vlastizradcu Fica.:-)))) Dokonca aj autokrat Orbán už začal nakupovať neruský plyn. :-)))))))))
Klamstva starého mafiána a a vlastizradcu Fica v službách krpatého diktátora, masového vraha a medzinárodným súdom stíhaného vojnového zločinca Putl.ra už nikoho normálneho nezaujímajú a na demokratickom západe sa ním už nechce stretávať. Už mu zostávajú len diktátori v Putl.rovom fašistickom Rusku 9. mája. :-)))))))))))))))
Tak aby, nie keď Putl.rové fašistické Rusko chráni pred totálnym bankrotom (ako potvrdzuje aj ruská centrálna banka) len Čína. :-))))))))))))))))
Lemže keď autokrat ide na Bratislavský hrad, tak hlása, že ide na maďarský hrad v maďarskom meste.
O aký debatách a diskusiách starý mafián a vlastizradca Fico hovorí? Veď v diskusiách už nebol roky, všetko sú to tlačovky, v ktorých sa ho SMERácky servilný moderátor pýta pripravené otázky a réžia do toho púšťa ešte aj pripravené videá.
Aké nadávky? Čo z toho nie je pravda?
Naštuduje si dejiny skôr ty. Česko bolo okupované - protektorát, ale Tisové fašistické Slovensko bolo spojencom Tretej ríše a fašisti z Hlinkovej gardy posielali samí slovenských občanov do koncentračných táborov. Tisové fašistické Slovensko bolo spojencom Hitlerovej Tretej ríše až do konca vojny v 45om, čím bola aj medzi porazenými.:-)))))))))))
A kto taký príde, ty vlastizradca?:-))))))) Keď starý mafián Mečiar končil, tak mladý mafián Fico mu už preberal voličov, ale teraz nikto taký nie je. Neonacisti z Republiky sú na tom príliš hlúpi a zbierajú len hlasy tých najväčších rasistických a homofobných extrémistov medzi voličmi.
Pre SMER by bola katastrofa, ak by starý mafián a vlastizradca Fico zomrel. Ficodebilovoliči, dezolálti, vlastizradci a JaMilujemFIca babky ho volia len kvôli nemu, podobne ako kedysi HZDS kvôli mafiánovi a privatizérovi Mečiarovi. JaMilujemFica babky mali síce radi ešte podržtasku Pelleho kvôli jeho jamkám, ale teraz, keď už vedia, že je zbabelý homosexuál, tak u nich skončil (to, že bral úplatky a klamal im nevadí). A nikto ďalší tam taký není. Balkánsky mafián Kaliňák príliš vystavuje prachy, čo si na štátnych zákazkách nahrabal, trestne stíhaný kriminálnik Gašpar s protekčným synčekom a majetkom , ktorého pôvod nevedia vysvetliť, si ich tiež nezískali a protekčný synovček Erik Kaliňák šíriaci ruskú propagandu v europarlamente vyzerá ako by práve vyšiel z jasličiek. Ficov hovorca a bývalý SMERácky internetový troll Šukaj Eštok s nastreleným ochlpením síce Fica snaživo imituje a Hlas už premenil na SMER 2.0, ale má u Ficových voličov asi taký rešpekt ako čivava.
Tým myslíš Slavinistické Rusko, ktoré bolo spojencom Hitlerovho nacistického nemecká tak ako Tisovo fašistické Slovensko, spoločne napadli Poľsko 1. septembra 1939, čím začala 2. svetová vojna, spoločne si Poľsko podľa dohody v RM pakte 21. septembra 1939 po spoločnej nacisticko-sovietskej vojenskej prehliadke v Breste, Stalin následne podľa dohody útočil na Pobaltie a F9nsko vďaka čomu sa Hitler mohol sústrediť na západný front, nemeckí piloti trénovali na ruským územím a Stalin Hitlera 2 roky zásoboval vagónmi ropy a ďalšieho materiálu a to ešte v deň, keď ho jeho spojenec Hitler zradil a Rusko prešlo na stranu spojencov a dostalo masívnu pomoc z USA?:-)))))))))))))))))
To je divne, veď Vučičovi s napichanými perami ako prostitútka sa malo u oranžového Trumpa páčiť. Nácek Vance mu mohol poradiť s mejkapom. :_))))))))))))))))
Ako som napísal:-))))) Tolerantného pápeža Františka rasistickí a homofóbni neonacisti a vlastizradci podporujúci ruskú agresiu na Ukrajine AKO SI TY nenávideli.:-))))))
Lenže starý mafián a vlastizradca Fico ruší schôdzky na západe, pretože sa tam s ním nikto už nechce stretávať (pokiaľ nejde o povinné stretnutia medzi krajinami, kde musia premiéri doraziť a niečo podpísať alebo odhlasovať). Nie kvôli jeho zdravotnému stavu, pretože to by vlastizradca Fico zrušil aj návštevu fašistického Ruska a krpatého diktátora Putl.ra.
U nás na Slovensku? U nás vlastizradci ako Gluck podporujúci ruskú agresiu na Ukrajinu dávajú písomné prehlásenie, že nebudú brániť svoju vlasť, keď ju ruská okupačná armáda napadne.
Ale článok, je to, že vo fašistickom Rusku sú mladí zatýkaní za to, že prejavia nesúhlas s ruskou agresiou a Ukrajine. ak by si nepochiopil vlastizradca.:-))))))))))))
Tolerantného pápeža Františka naši rasistickí a homofóbni neonacisti a vlastizradci popdorujú ruskä agresiu na Ukrajine nenávideli.:-))))))
Stačí obrázek. Ruští teenageři končí ve vězení za nesouhlas s válkou
V Rusku roste počet teenagerů, kteří končí ve vězení za vyjádření nesouhlasu s válkou na Ukrajině. Jde i o malé projevy odporu, jako jsou protesty nebo grafity. Školáci, kteří se rozhodnou vyjádřit svůj názor, čelí například nátlaku od učitelů, někteří ale končí i na policejních stanicích a případně ve vězení.
Odporúčame