EU nebránia napadnutú Ukrajinu pred agresrom - ruskou okupačnou armádou krpatého diktátora Putl.ra kvôli nerastom, ty Kotlebov rasistický a homofóbny neonacista a vlastizradca.:-))))))))))))))
EU nebránia napadnutú Ukrajinu pred agresrom - ruskou okupačnou armádou krpatého diktátora Putl.ra kvôli nerastom, ty Kotlebov rasistický a homofóbny neonacista a vlastizradca.:-))))))))))))))
A má ísť na cestu ruskej okupácie a totality, ako sme si zažili aj my od roku 1968 do 1989?:-)))))))))))))))))
Nečudoval. Katolíci majú často podobne názory ako neonacisti
Prerátal? On Senilný rozmazlený idiot Trump vie rátať?:-)))))))))))))))))) Veď hádže čísla, ako sa mu páčia.:-)))))))
mikroplasty = Chute Slovenska
Země je plochá a Hitler byl fajn chlap. MMA zápasník fandí Trumpovi, trestu uniká
Donalda Trumpa považuje za spásu Spojených států a účast na jeho inauguraci označil za boží požehnání. Američan Bryce Mitchell patří mezi elitu MMA zápasníků v organizaci UFC a protože má liga s Trumpem nadstandardní vztahy, taky se rozhodla tolerovat Mitchellovy další názory na svět. Homofobní, xenofobní, antisemitské a tak hloupé, že se vám jim nebude chtít věřit.
Zelenskyj a diktátor? Nevěřím, že jsem to řekl, divil se Trump týden poté, co to vyřkl
Dohodu o ukrajinském nerostném bohatství lze považovat za pojistku pro Kyjev, uvedl americký prezident Donald Trump během setkání s britským premiérem Keirem Starmerem v Bílém domě. Zároveň prohlásil, že nevěří, že by ukrajinského prezidenta Volodymyra Zelenského někdy nazval diktátorem. Učinil tak přitom v minulém týdnu.
Zdroj: https://www.idnes.cz/zpravy/zahranicni/usa-d…
Proste senilný rozmazlený idiot Trump.
Tak to asi halujúci nácko Musk bude ešte dnes volať fašistke Meloniovej nech okamžite rozpustí ten úrad, ktorý obvinil jeho Teslu.:-))))))))))))))))))))))))))
Už nielen krpatý diktátor Putl.r a idiot Trump, ale aj sultán Erdogán si brúsi zuby na ukrajinské nerastné bohatstvo.
no aby nie, keď Trumpa jedným stiskom ruky Macron takmer zabil:-)))))))))))
Trump má po setkání s Macronem modřiny. Bílý dům přispěchal s vysvětlením
Velká modřina na pravé ruce Donalda Trumpa spustila vlnu spekulací na sociálních sítích o zdravotním stavu 78letého republikána. Lidé si toho všimli na záběrech po setkání amerického prezidenta s francouzským protějškem Emmanuelem Macronem. Bílý dům přispěchal s vysvětlením, že prezidentova modřina je výsledkem častého podávání rukou.
„Obávame sa, že úpadok politickej kultúry a poňatie politiky ako predstavenia, provokujúceho emócie voličov, sa stáva štandardom, ku ktorému smeruje politická profilácia mnohých. Dovoľujeme si vyzvať občanov, aby odmietli takýto štýl politickej práce a prezentácie. Žiadajme od politikov reálne plány na ochranu záujmov a rozvoja nášho štátu a zvyšovania kvality života občanov, koncepčnú politickú prácu v štruktúrach strán a hnutí, súťaž myšlienok a vízií či argumentáciu, z ktorej občan môže porozumieť obsahu politiky.“
Cirkev pripomína aj vraždu Jána Kuciaka a Martiny Kušnírovej. „Udalosti, ktoré viedli k ich smrti, nám pripomínajú naliehavú potrebu budovať spoločnosť, v ktorej vládne pravda, morálna integrita a vzájomný rešpekt.“
Občania majú plné právo prejavovať nespokojnosť s politikou vlády, uviedla evanjelická cirkev v stanovisku k aktuálnemu dianiu na Slovensku. Politici podľa vyhlásenia „žnú iba to, čo sami zasiali“. Cirkev tiež odsúdila napadnutie Ukrajiny Ruskom a vyjadrila podporu EÚ a NATO.
„S ľútosťou konštatujeme, že slovenská spoločnosť je nad mieru polarizovaná, naplnená hádavosťou a cynizmom. Situáciu stupňuje konfrontačná kultúra sociálnych sietí, frustrácia občanov z dôkazov nefungovania právneho štátu, z neustáleho zvyšovania životných nákladov, z degradácie politiky na dosahovanie osobných záujmov a z prezentácie kontroverzných pravicových i ľavicových ideológií či riskantnosť bezpečnostnej situácie a blízkosť vojny,“ píše tiež ECAV.
Čiže s Migaľom a spol. sa stále nedohodol. A vidlácky vyžratý fašista Huliak už zrazu nie je len "odborník" na životné prostredie, ale aj "odborník" na šport.:-))))))) Do leta zase rozhádajú o fleky a trafiky. Ožratý idiot Danko nevydrží byť ticho. :-)))))))
Žilinskí mestskí poslanci schválili deklaráciu o podpore členstva Slovenska v EÚ a NATO. Hlasovanie bolo úspešné napriek tomu, že veľká časť poslancov opustila rokovaciu sálu. O uznášaniaschopnosti rozhodol jeden hlas.
Informoval o tom poslanec Ľubomír Bechný.
Žilinské zastupiteľstvo sa pripojilo k stanovisku SK8 predsedov ôsmich samosprávnych krajov, podľa ktorého je členstvo Slovenska v EÚ a NATO kľúčové pre zachovanie suverenity, slobody a rozvoja. Tiež odmietlo akékoľvek snahy o vystúpenie z týchto organizácií a dôrazne odsúdilo ruskú inváziu na Ukrajinu.
Niekoľko dní pred tým schválili podobnú deklaráciu aj mestskí poslanci v Bratislave. V pondelok mali hlasovať aj poslanci Žilinského kraja, ale podporovatelia vládnej koalície odišli, čím to znemožnili.
Ficov pes Žilinka zase zneužil Paragraf 363?
Mako je kriminálnik, ktorý spolupracuje. Kto to popiera?:-))))))))
Boris Kollár sa musí za výroky o „čurillovskej mafii“ ospravedlniť a zaplatiť pokutu 50-tisíc eur
12
Mestský súd Bratislava IV vyhovel žalobe policajta Jána Čurillu a uznal, že výrok bývalého predsedu parlamentu Borisa Kollára o "čurillovskej mafii" bol dehonestáciou a zásahom do dobrej povesti Čurillu a nepriamo aj jeho kolegov z bývalej Národnej kriminálnej agentúry.
https://spravy.pravda.sk/domace/clanok/74192…
Ešte bude nakoniec poctivým policajtom Čurillovcom platiť odškodné aj starý mafián FIco a jeho hovorca Eštok.:)))))))))
Každému bolo jasne, že to bolo len šikanovanie poctivých policajtov odhaľujúcich korupciu zo strany policajne inšpekcie, ktorú vedie trestne stíhaný kriminálník Zurian, ktorý sa pred svjim stíhaním do nástupu SMER8ckej mafie ukrýval u diktátora Lukašenka v Bielorusku.
Influencer, mizogýn a Trumpov stúpenec Andrew Tate a jeho brat Tristan odleteli z Rumunska do USA. V Rumunsku sú obvinení okrem iného z obchodovania s ľuďmi a zo znásilňovania žien. Za akých podmienok mohli odcestovať, nie je jasné.
Po svojom zatknutí v roku 2022 v Bukurešti, kde žili niekoľko rokov, strávili tri mesiace vo väzbe. Potom ich umiestnili pod súdny dohľad so zákazom vycestovania z krajiny až do súdneho procesu.
Bývalí kickboxeri s britsko-americkým občianstvom sú spolu s dvoma Rumunkami obvinení z obchodovania s ľuďmi, zo znásilnenia a vytvorenia zločineckej skupiny s cieľom sexuálne vykorisťovať ženy. Skupina podľa vyšetrovateľov prinútila sedem žien vytvárať pornografické snímky určené pre spoplatnené webové stránky. Štvorica vinu poprela.
Andrew Tate čelí obvineniu zo sexuálneho násilia aj v Británii a tamojšia polícia ho obviňuje aj z dlhodobého neplatenia daní.
10:22
Influencer, mizogýn a Trumpov stúpenec Andrew Tate a jeho brat Tristan odleteli z Rumunska do USA. V Rumunsku sú obvinení okrem iného z obchodovania s ľuďmi a zo znásilňovania žien. Za akých podmienok mohli odcestovať, nie je jasné.
Po svojom zatknutí v roku 2022 v Bukurešti, kde žili niekoľko rokov, strávili tri mesiace vo väzbe. Potom ich umiestnili pod súdny dohľad so zákazom vycestovania z krajiny až do súdneho procesu.
Bývalí kickboxeri s britsko-americkým občianstvom sú spolu s dvoma Rumunkami obvinení z obchodovania s ľuďmi, zo znásilnenia a vytvorenia zločineckej skupiny s cieľom sexuálne vykorisťovať ženy. Skupina podľa vyšetrovateľov prinútila sedem žien vytvárať pornografické snímky určené pre spoplatnené webové stránky. Štvorica vinu poprela.
Andrew Tate čelí obvineniu zo sexuálneho násilia aj v Británii a tamojšia polícia ho obviňuje aj z dlhodobého neplatenia daní.
Odporúčame