Oni nemajú charakter a ani ľudskosť.. Tak ako tí mafiáni z Bodorovej chaty.
Oni nemajú charakter a ani ľudskosť.. Tak ako tí mafiáni z Bodorovej chaty.
To píše dezolát, ktorý v čase vrcholu pandémie a zákazu zhromažďovať sa poskakoval s mafiánom Ficom a neonacistom Kotlebom na námestiach za predčasne voľby, pretože polícia zatýkala korupčníkov a zlodejov SMERu?:-)))))))))))))))) Momentálne nie je zákaz sa zhromažďovať kvôli epidémii a keďže už prichádza jar, tak ani nebude.
Ono dobre je, keď našu ekonomiku a armádu ešte viac prepojí s USA. Keď sa američania zbavia toho protidemokratického hovada Trumpa (už po mesiaci mu klesla podpora k 40 %) a znovu tam bude demokratická vláda, tak sa nám USA pri obrane proti ruskej okupačnej armáde krpatého diktátora Put.ra bude hodiť-
Najprv korupčníci a vlastizradci SMERoHlasu schvaľujú agresiu ruskej okupačnej armády krpatého diktátora Putlr.a na Ukrajina a a anektovanie ukrajinského územia a hneď na to zvyšujú výdavky na obranu pred ruskou okupačnou armádou, ktorú budeme mať na hraniciach hneď ako Ukrajina padne.:-)))))))))))))
najprv korupčníci a vlastizradci SMERoHlasu schvaľujú agresiu ruskej okupačnej armády krpatého diktátora Putlr.a na Ukrajina a a anektovanie ukrajinského územia a hneď na to zvyšujú výdavky na obranu pred ruskou okupačnou armádou, ktorú budeme mať na hraniciach hneď ako Ukrajina padne.:-)))))))))))))
keď si vymýšľaš:-))))je tu reč o moralných hovadách, čo si hrajú na konzervatívcov
Toto sú súčasní konzervatívci?:-)))))))))))) 60-ročný ženatý mafián Fico roky žijúci s 20-ročnou milenkou-zlatokopkou:-))))))))) Nácko Musk viditeľne na ketamíne(slnečné brejle, aby mu neboli vidieť zreničky), oháňajúci sa motorovou pílou, ktorý má 14 detí s rôznymi ženami, niektoré nevidel roky a matka jeho deti mu vypisuje na jeho sociálnej sieti, nech sa okamžite ozve, pretože ich dieťa je väzné choré.:-))))) Konšpirátor Kennedy Jr. ktorý roky berie verejne heroin a steroidy a svoju exmanželku obviňoval z toho, že ju podvádzal s 37 ženami.:-)))))))))))) A do toho neonacista a zamindrakovaný homosexuál Mazurek a hajlujúci kriminálnik Bannon:-))))))))
Nevoiem o žiadnom takom prezdientovi a neviem ani, že by sa niekto s takým menom hral na konzervatívca.:-)))))))
A prečo chce skorumpovaná podržtaška a zbabelý homosexuál Petllegrini zvyšoval výdavky na obranu?:-)))) Kto nás ohrozuje? :-))))))))) Veď jeho šéf - starý mafiána a vlastizradca slúži krpatému diktátorovi, masovému vrahovi a medzinárodným súdom stíhanému zločincovi OPutl.rovi, tak snáď nám sem nepošle za odmenu ruskú okupačnú armádu ako na Ukrajinu?:-))))))))) Alebo je to porti Orbanovi, ktorý prehlasuje slovenské územie za maďarské?:-))))))
Toto sú súčasní konzervatívci?:-)))))))))))) 60-ročný ženatý mafián Fico roky žijúci s 20-ročnou milenkou-zlatokopkou:-))))))))) Nácko Musk viditeľne na ketamíne(slnečné brejle, aby mu neboli vidieť zreničky), oháňajúci sa motorovou pílou, ktorý má 14 detí s rôznymi ženami, niektoré nevidel roky a matka jeho deti mu vypisuje na jeho sociálnej sieti, nech sa okamžite ozve, pretože ich dieťa je väzné choré.:-))))) Konšpirátor Kennedy Jr. ktorý roky berie verejne heroin a steroidy a svoju exmanželku obviňoval z toho, že ju podvádzal s 37 ženami.:-)))))))))))) A do toho neonacista a zamindrakovaný homosexuál Mazurek a hajlujúci kriminálnik Bannon:-))))))))
Čo tu podsúvaš magora Matoviča? Taraba je fašista názormi aj kandidatúrou za neoancistickú LSNS.
Neplatí, neklam, Kotlebov rasistický a homofobný neonacista a vlastizradca.:-)))))))))))
Starlink nedáva nácko napadnutej Ukrajine zadarmo. Platia mu za neho západné dmeorkatické krajiny. Ak by ho vypol, tak by porušil zmluvy. Porotdmeokratické hoavdo trump sa vydieraním napadnutej Ukrajiny vyfarbilo. Je to rovnaký netvor ako krpatý diktátor Putl.r ktorý Ukrajinu napadol. Bohužiaľ kým v USA vládnuť, tak USA už nie sú spojenec pre demokratický svet.
Ale fašista Taraba na ministerstve živoného prostredia bude tvrdiť, že žiadne globálne oteplovanie nie je
Čo z toho, keď americkým prezidentom sa stalo protidemokratické hovado obdivujúce krpatého diktátora Putl.ra
Musk bol vždy rasista a homofób, podporuje neonacistov z AfD a fašistku Meloniovú, verejne hajluje, takže je nácek. Ja som za to xenofobné chovanie Muska kritizoval roky.
Ty si asi na Súmračnej vypadol oknom hlavou na chodník:-))))))))))))))))))))))
To nemáš, ty Rumcajz:-)))))))))
Ale Európska únia neexistovala, rusák Pedro. :-)))))nech ti na Súmračnej dajú učebnicu dejepisu pre ZŠ.
bolo to tam. a vedlajšia vláda to podpísala. Nebolo tam, že si Hitler vezme celé Česko a SLovensko s ak nemu pridá, rusák Pedro. :-)))))))))) Douč sa aspoň dejepis 2. stupňa ZŠ- :-))))))
Odporúčame