Ak myslíš Republiky, tak to sú neonacisti.
Ak myslíš Republiky, tak to sú neonacisti.
Prečo by nemala mať dôvod?
Možno si neonacista Bombic zájde aj druhýkrát vládnym špeciálom s Eštokom na futbal do Nemecka.. Mafiánsko-fašistický štát...
Stále to bol najväčší protest od vraždy Kuciaka SMERáckym mafiánom Kočnerom
Ale veď to už ožratý idiot Danko dezolátom vysvtelil, že je to preto, pretože zelensky nepúšta cez Ukrajinu ruský plyn. To má predsa logiku.:-)))))))))))))
Hlas je filiálka SMERu a pôjde s každým , s kým pôjde SMER. A to aj s neoancistami z Republiky a to aj keby mali na kandidátke samotného Adolf Hitlera. Hlas naopak nepôjde do koalície v ktorej nebude SMER. Už to konečne pochopte.
Preboha HLAs je filiaka SMERU, nikdy nepôjhde do koalície, v ktorej nebude SMER. Nešla tam ani s podržtaškou Pellegrinim, ktorá pár hodín po voľbách odmietla zdvihnúť telefón Šiemčkovi a bežala na Sumráčnú podpísať koaličnú dohodu ako nadŕžaná 14ka. A už vbec nepôjde s Ficovým hovorcom Eštokom so svlovníkom ako Kotleboví neonacisti. Do ďalších volieb už dokonca pôjdu bez Migaľa a Druckera, takže tam zostanú len Ficoví korupčníci.
zadarmo:-))))))) typický volič mafiánoV SMERu, ktorí si myslí, že čo dostáva je zadarmo:-)))))))))
ale nevyzýval ich k tomu
Vylúčený poslanec Hlasu Radomír Šalitroš ľutuje, že hlasoval za Trestný zákon, zmenu RTVS na STVR aj zmeny vo Fonde na podporu umenia. „To sú presne zákony, pri ktorých som sa musel ísť vyvracať z toho, ako som hlasoval. Robil som to vedome, nezbavujem sa zodpovednosti.“
„No do veľkej miery to bolo tým, že som bol ešte v politike neskúsený a reálne som chcel, aby strana bola jednotná a koalícia súdržná. Robil som veľa pre stranu, a to aj finančne, veď pri prezidentskej kampani som bol asi najväčším darcom. Snažil som sa celý rok riešiť stranícke problémy, a keď vidím, ako sa oni zachovali ku mne a kolegovi Migaľovi, tak to spätne ľutujem,“ povedal v rozhovore. (korzár.sme)
Vylúčený poslanec Hlasu Radomír Šalitroš ľutuje, že hlasoval za Trestný zákon, zmenu RTVS na STVR aj zmeny vo Fonde na podporu umenia. „To sú presne zákony, pri ktorých som sa musel ísť vyvracať z toho, ako som hlasoval. Robil som to vedome, nezbavujem sa zodpovednosti.“
„No do veľkej miery to bolo tým, že som bol ešte v politike neskúsený a reálne som chcel, aby strana bola jednotná a koalícia súdržná. Robil som veľa pre stranu, a to aj finančne, veď pri prezidentskej kampani som bol asi najväčším darcom. Snažil som sa celý rok riešiť stranícke problémy, a keď vidím, ako sa oni zachovali ku mne a kolegovi Migaľovi, tak to spätne ľutujem,“ povedal v rozhovore. (korzár.sme)
Vylúčený poslanec Hlasu Radomír Šalitroš ľutuje, že hlasoval za Trestný zákon, zmenu RTVS na STVR aj zmeny vo Fonde na podporu umenia. „To sú presne zákony, pri ktorých som sa musel ísť vyvracať z toho, ako som hlasoval. Robil som to vedome, nezbavujem sa zodpovednosti.“
„No do veľkej miery to bolo tým, že som bol ešte v politike neskúsený a reálne som chcel, aby strana bola jednotná a koalícia súdržná. Robil som veľa pre stranu, a to aj finančne, veď pri prezidentskej kampani som bol asi najväčším darcom. Snažil som sa celý rok riešiť stranícke problémy, a keď vidím, ako sa oni zachovali ku mne a kolegovi Migaľovi, tak to spätne ľutujem,“ povedal v rozhovore. (korzár.sme)
Takže aj starý mafián Fico, ktorý sa síce stále nerozviedol, ale už roky žije verejne s mladými zlatokopkami, ktoré by o starého dedka ani bicykel neopreli, keby nemal nakradnuté milióny. :-))))))))))
Trest by si zaslúžili tí(SMERácki mafiáni a Kotleboví neonacisti), čo v čase vrcholu pandémie a zákazu vychádzania burcovali bez rušok ľudí na námestiach, šírili konšpiračne klamstva, že covid neexistuje a očkovanie je čipovanie. Tí majú na rukách stovky mŕtvych.:-))))))))))) Toto Liptákové trestné oznámenie každý normálny súd zhodí zo stolu. :-)))))))))
Kedy prišlo protestovať milióny občanov na Slovensku (odhliadnuc od toho, že tu ani nemá také námestia, kde by sa toľko ľudí zmestilo)? Toto bol najväčší protest od pádu komunizmu
Tabak je tá, kvôli museli začať zamykať v parlamente poslanecké šatne, pretože sa tam chodila prezliekť, aj keď už dávno nie je poslancom?:-))))))))
Myslím, že názory rasistických a homofobných neonacistov a vlastizradcov v službách krpatého diktátora , masového vrahaq a medzinárodný súdom stíhaného vojnového zločinca Putl.ra ju nezaujímajú.:-))))))))) Vlhová sa pohybuje v demokratickom civilizovanom svete. :-)))))
A čo má Šimečkka s Migaľom a spol?
Odporúčame