To bolo len typické Pellegriniho klamstvo a faloš. Ako pred každými voľbami. Hlas je filiálka SMERU a Pelelgrini Ficová skorumpovaná podržtaška.
To bolo len typické Pellegriniho klamstvo a faloš. Ako pred každými voľbami. Hlas je filiálka SMERU a Pelelgrini Ficová skorumpovaná podržtaška.
Neverím nikomu, kto podporil Gašparov mafiánsky trestný zákon, zákon o premene verejnej RTVS na SMERácku STVR, nový obstarávací zákon, ktorý umožňuje dávať zákazky do 200 tisíc bez verejnej súťaže a nový infozákon, kvôli ktorému už nemajú občania bezplatný prístup k informáciám. Takže nech Migaľ nedrísta, pretože aj on sa podieľal na likvidácii právneho štátu. A v rozhovore potvrduje, že by šiel do koalície s mafiánmi SMERu a fašistami SNS opäť, len by tam chcel aj KDH.
Starý mafián Fico v deň 80 výročia oslobodenia koncentračného tábora v Osvietimi navrhuje nenávistné homofóbne zákony, aby rozbil koalíciu PS a KDH. No Peter Pellegrini so svojim milencom Petrom Náhlkom nebudú nadšení.
Keď doštuduješ nejakú serióznu vysokú školu, tak pochopíš, že na sexuálnu orientáciu Plavákovej dcéry nemá vplyv či , žije s mamou a otcom, dvoma mami alebo dvoma otcami. Plaváková mala mamu a otca, ale narodila sa s homosexuálnou orientáciou, takže ju prinútiť k heterosexuálnej orientácii nemohli.:-))))))))))
aj do rómov by si kopol, keby ich nepotreboval vo voľbách
Samozrejme, že je to homofobny návrh a ešte účelový Ty sa vrát do školy, keďže už v minulom stopoí by sa tam naučil, že sexuálna orientácia je vrodená, čo potvrdzuje aj Peter Pellegrini,:-)))))))))
Ale vieš, že aj lekár sú proti korupčníkom, zlodejom a mafiánom SMERoHlasu, fašistom SNS a neonacistom z Republiky:-))))))))))))))))))
Starý mafián Fico v deň 80 výročia oslobodenia koncentračného tábora v Osvietimi navrhuje nenávistné homofóbne zákony, aby rozbil koalíciu PS a KDH. No Peter Pellegrini so svojim milencom Petrom Náhlkom nebudú nadšení.
No na nič, keď v polícii a SIS budú robiť idioti ako Eštok a protekčný synček Bodorovvho skorumpovaného švagra Tibora Gašpara, ktorý sú dobrý starému mafiánovi Ficovi iba na vymýšľanie tupých konšpiračných klamstiev:-)))))))
POvedal to už v minulých dňoch, nie dnes:-))))))) A Maďarskom to nesúvisí:-))))) Ruský plyn ce Ukrajinu nepotečie:-)))
V piatok len hodinu pred konaním protestov po celom Slovensku vystúpil premiér Fico na tlačovej konferencii a ohlásil, že štátna zdravotná poisťovňa čelí „masívnemu hekerskému útoku“. Cez túto tému sa premiér snažil diskreditovať protesty a odradiť ľudí od účasti na nich. Z organizácie útokov totiž obvinil okrem iných aj mimovládky.
Ukázalo sa však, že útoky prišli z Ruska 🇷🇺. Podľa Denníka Sme to preukázalo spätné vyhľadávanie informácií o použitej doméne a jej IP adrese. Útok na štátnu inštitúciu, ktorý poslúžil premiérovi v mediálnej antikampani proti mimovládkam, prišiel z Ruska len niekoľko týždňov po Ficovej návšteve v Moskve. To len podporuje pochybnosti o jej obsahu a programe.
Aj na tomto príklade sa jasne ukazuje, aké dôležité je, aby podobné cesty premiéra boli jasne a transparentne komunikované.
Neklam. Orbanovi stačil symbolicky prisľúb, že EU bude monitorovať energetickú situáciu v maĎarku. Ruský plyn už cez Ukrajinu nepotečie, iba Azerbajdžansky, ako už predtým povedal Zelenskyj. :-))))))))))
Zeleným nacistom myslíš Kotlebu?:-)))))
Fico odobril sankcie proti fašistickému Rusku automaticky, nič za to nechcel, Orbanovi stačil symbolicky prisľúb, že EU bude monitorovať energetickú situáciu v Maďarsku.:-))))))))))
V piatok len hodinu pred konaním protestov po celom Slovensku vystúpil premiér Fico na tlačovej konferencii a ohlásil, že štátna zdravotná poisťovňa čelí „masívnemu hekerskému útoku“. Cez túto tému sa premiér snažil diskreditovať protesty a odradiť ľudí od účasti na nich. Z organizácie útokov totiž obvinil okrem iných aj mimovládky.
Ukázalo sa však, že útoky prišli z Ruska 🇷🇺. Podľa Denníka Sme to preukázalo spätné vyhľadávanie informácií o použitej doméne a jej IP adrese. Útok na štátnu inštitúciu, ktorý poslúžil premiérovi v mediálnej antikampani proti mimovládkam, prišiel z Ruska len niekoľko týždňov po Ficovej návšteve v Moskve. To len podporuje pochybnosti o jej obsahu a programe.
Aj na tomto príklade sa jasne ukazuje, aké dôležité je, aby podobné cesty premiéra boli jasne a transparentne komunikované.
Eštok už asi neonacistov ako Bombic zamestnal aj polícii tak preto nič nevidia a neevidujú.
Riaditeľ Slovenskej informačnej služby (SIS) Pavol Gašpar uviedol, že k predmetu spravodajského rozpracovania sa nemôže vyjadrovať. „Keď sa máme zaoberať činnosťou cudzích spravodajských služieb alebo nejakých iných organizácií, ktoré ohrozujú bezpečnosť občanov na Slovensku, tak budú predmetom spravodajského záujmu,“ uviedol.
Tak hlavne že protekčný synček Bodorovho skorumpovaného švagra Tibora Gašpara môže vydávať konšpiračné klamstva o prevrate proti slušne protestujúcim občanom.:-))))))))))
Haha žiaden ruský plyn cez napadnutú Ukrajinu nebude obnovený, len azerbajdžanský, tak nekalm vlastizradca:-))))))))))
Nič také tam nieje. Cez Ukrajinu bude prúdiť už len neruský plyn.
Takže to Fico vetoval?:-))))))))))
Aj tak by to bola Ficová úradnícka vláda. Podržtaška Pellegrini je jeho podriadený. Starý mafián Fico ho drží pevne za gule vďaka úplatkom, ktoré bral od Výboha a jeho homosexualite.
Odporúčame