Diktátora máš v Kremľi a mafiána a vlastizradcu na Súmračnej:-))))))))))))
Diktátora máš v Kremľi a mafiána a vlastizradcu na Súmračnej:-))))))))))))
Predseda PS Michal Šimečka sa v Kyjive stretol s Volodymyrom Zelenským. „Nesiem od neho pre Slovensko jasný odkaz. Ukrajina si váži našu podporu a má záujem na tých najlepších vzťahoch a spolupráci – vrátane energetiky,“ napísal po rokovaní s ukrajinským prezidentom.
Podľa Šimečku je Ukrajina pripravená rokovať so Slovenskom.
„Presne na to teraz vyzývam Roberta Fica. Podarilo sa nám znovu otvoriť dvere, ktoré premiér Fico tak zbytočne zabuchol svojimi agresívnymi útokmi. Namiesto práce sa išiel klaňať diktátorovi do Moskvy a pre ľudí na Slovensku nič nevybavil,“ dodal predseda PS.
Okrem Šimečku sú na Ukrajine aj Ivan Korčok, Tomáš Valášek, Lucia Plaváková a Beáta Jurík.
Šimečka so svojimi poslancami ukázal, že nie je zbabelec ako starým mafián Fico, jeho skorumpovaná podržtaška Pellegrini, Migaľovci alebo vlastizradci SMERu a SNS, ktorý tento týždeň robili užitočných idiotov krpatému diktátorovi Putl.rovi v Moskve.
Najviac sa "vyznamenal" Bodorov skorumpovaný švagor a vlastizradca Tibor Gašpar, keď prehlásil, že Fico nemá chodiť do Kyjiva bombardovaného ruskými bombami, pretože by mu tam hrozilo nebezpečenstvo, ale nie od ruských bomb, ale od Zelenskeho. Tým prekonal aj Ficovho hovorcu Eštoka, ktorý sa snažil hodiť hacknutie katarsta na Ukrajinu, aj keď bolo už známe, že išlo o komerčných hackerov, ktorí si pýtali 12 miliónov eur za odblokovanie. Gašpar už asi berie úplatky aj v rubľoch.
USA je náš spojenec v NATO, ak si sa až teraz po páde komunizmu prebudil
Proste vlastizradci
Pavel ako každý voják musel byť formálne členom komunistickej strany, aby mohol byť výsadkárom, ale aktívnym komunistom ako Fico, ktorý mladý aktívny komunista útočil na cirkev, Pavel nebol. Jasné už 35 rokov prezentuje demokratické postoje na rozdiel od mafiána a birmovaného komunistu Fica, ktorý obhajuje totalitný režim krpatého diktátora Putl.ra v Rusku.
rodiny zabíja na Ukrajine ruská okupačná armáda krpatého diktátora Putl.ra, tak čo to tu pletieš, vlasizradca?
Fialové populistické kecy sú rovnaké nezmysly ako Babišové populistické kecy
Aspoň, že Putl.rov fašista Okamura je mimo.
Šimečka so svojimi poslancami ukázal, že nie je zbabelec ako starým mafián Fico, jeho skorumpovaná podržtaška Pellegrini, Migaľovci alebo vlastizradci SMERu a SNS, ktorý tento týždeň robili užitočných idiotov krpatému diktátorovi Putl.rovi v Moskve.
Najviac sa "vyznamenal" Bodorov skorumpovaný švagor a vlastizradca Tibor Gašpar, keď prehlásil, že Fico nemá chodiť do Kyjiva bombardovaného ruskými bombami, pretože by mu tam hrozilo nebezpečenstvo, ale nie od ruských bomb, ale od Zelenskeho. Tým prekonal aj Ficovho hovorcu Eštoka, ktorý sa snažil hodiť hacknutie katarsta na Ukrajinu, aj keď bolo už známe, že išlo o komerčných hackerov, ktorí si pýtali 12 miliónov eur za odblokovanie. Gašpar už asi berie úplatky aj v rubľoch.
ktorým už vďaka vlastizradcom SMERU, Hlasu a SNS nie je. Aj keby bol, tak ťažko ako opozičný politik môže niečo podpísať.
Ale veď ožratý idiot a vlastizradca Danko vravel, že ho motivovalo nepodanie ruky študenta klamárovi Pellegrinimu a jeho podpora napadnutej Ukrajiny bombardovanej ruskými bombami.
A nakoniec to bol násilník ako Gluck, ktorý schvaľuje znásilňovanie žien, ale odmieta ísť brániť svoju vlasť.
Ceny udeľoval minister školstva, Pellegrini sa tam iba votrel obzrieť si mladých študentov. Študent nevulgárnou formou vyjadril postoj voči klamstvám, ktoré Pellegrini šíril v netransparentnej prezidentskej kampani a ktoré počas moratória šíril aj cez platené videá na sociálnych sieťach Eštok. Nenadával mu do americkej k.rvy ako boľševik Blaha s rehotajúcim sa Ficom a ficovoličmi a ani ho nenazval buzerantom ako Fico na Bodorovej chate. Naopak starý mafián Fico by ho chcel fackovať a neonacista Bombic v službách SMERU ešte horšie. Aj tak tým vlastizradcom SMERu, ktorý sa klaňajú krpatému diktátorovi Putl.rovi v Kremľi viac než nepodanie ruky vadí, že podporil napadnutú Ukrajinu bombardovanú ruskými bombami.:-)))))))))))
To len rusák Pedro(stop nacistom) bol na Súmračnej povolaný do pohotovosti, keď vlastirzadci a mafiáni SMERu zistili, že Šimečka nie pokakaný zbabelec ako starý mafián Fico.:-)))))))
Šimečka so svojimi poslancami ukázal, že nie je zbabelec ako starým mafián Fico, jeho skorumpovaná podržtaška Pellegrini, Migaľovci alebo vlastizradci SMERu a SNS, ktorý tento týždeň robili užitočných idiotov krpatému diktátorovi Putl.rovi v Moskve.
Najviac sa "vyznamenal" Bodorov skorumpovaný švagor a vlastizradca Tibor Gašpar, keď prehlásil, že Fico nemá chodiť do Kyjiva bombardovaného ruskými bombami, pretože by mu tam hrozilo nebezpečenstvo, ale nie od ruských bomb, ale od Zelenskeho. Tým prekonal aj Ficovho hovorcu Eštoka, ktorý sa snažil hodiť hacknutie katarsta na Ukrajinu, aj keď bolo už známe, že išlo o komerčných hackerov, ktorí si pýtali 12 miliónov eur za odblokovanie. Gašpar už asi berie úplatky aj v rubľoch.
Plyn máme dojednaný dávno, s tým vlastizrada starého mafiána Fica v Moskve nijak nesúvisí, nič tam nevybavil.
Nemá, ale aspoň ukazuje odvahu. Starý mafián a vlastizradca Fico právomoc mal a aj tak v Moskve nič nevybavil a iba poslúžil krpatému diktátorovi Putl.rovi ako užitočný idiot pre jeho propagandu.
starý mafián Fico neodcestoval, pretože je zbabelec a bojí sa ruských bomb bombardujúcich Kyjiv ako jeho skorumpovaná podržtaška Pellegrini.
Šimečka ukázal, že nie je zbabelec ako starým mafián Fico, jeho skourmpovaná podržtaška Pellegrini, Migaľovci alebo vlastizradci SMERu a SNS, ktorý tento týždeň robili užitočných idiotv krpatému dikátorovi Putl.rovi v Moskve.
Najviac sa "vytnamenal" Bodorov skourmpovaný švagor a vlastizradca Tibor Gašpar, keď prehlasil, že Fico nemá chdoiť do Kyjiva bombarodvaného ruskými bombami,pretože by mu tam hrozilo nebezpečenstvo, ale nie od ruských bomb, ale od Zelenskeho. Tým prekonal aj Ficovho hovorcu Eštoka, ktorý sa snažil hodiť hacknutie katarsta na Ukrajinu, aj keď bolo už známe, že išlo o komerčných hackerov, ktorí si pýtali 12 miliónov eur za odblokovanie. gašpar už asi berie úplatky v rubľoch.
Ceny udeľoval minister školstva, Pellegrini sa tam iba votrel obzrieť si mladých študentov. Študent nevulgárnou formou vyjadril postoj voči klamstvám, ktoré Pellegrini šíril v netransparentnej prezidentskej kampani a ktoré počas moratória šíril aj cez platené videá na sociálnych sieťach Eštok. Nenadával mu do americkej k.rvy ako boľševik Blaha s rehotajúcim sa Ficom a ficovoličmi a ani ho nenazval buzerantom ako Fico na Bodorovej chate. Naopak starý mafián Fico by ho chcel fackovať a neonacista Bombic v službách SMERU ešte horšie. Aj tak tým vlastizradcom SMERu, ktorý sa klaňajú krpatému diktátorovi Putl.rovi v Kremľi viac než nepodanie ruky vadí, že podporil napadnutú Ukrajinu bombardovanú ruskými bombami.:-)))))))))))
Odporúčame