on už nebudú radšej poberať plat vôbec, dajú si 20 tisíc eur mesačne vo forme nezdaniteľných paušálnych náhrad, ale oficiálny plat budú mať pred dezolátmi 0 eur.:-))))))
on už nebudú radšej poberať plat vôbec, dajú si 20 tisíc eur mesačne vo forme nezdaniteľných paušálnych náhrad, ale oficiálny plat budú mať pred dezolátmi 0 eur.:-))))))
Teba evidentne n....ebal len starý mafián Fico s doživotnou rentou, ale evidentne aj jeho skorumpovaná a homosexuálna podržtaška Pellegrini do hlavy a to tak, že ti vytlačila šedu kôru mozgovú, keď dokážeš takú ******* napísať. :-)))))))))
Odor navrhoval rienia, z ktorých si SM8cka mafia mala vybrať, ale tá pristúpila v niektorých bodoch ešte tvrdšie a hlavne takmer úplne sa vykašlala na navrhované šetrenie Odorom a naopak takmer všetko zaplatia ľudia.
Reklamáciu riešiš v ČR a Rakúsku rovnako ako u nás. Len ťa bude stať doprava niečo.
Obvineného Zuriana, ktorý sa do nástupu SMERákov k moci, ukrýval pred svojím stíhaním v Lukašenkovom diktátorskom režime v Bielorusku, a teraz dostal flek šéfa policajnej inšpekcie, aby šikanoval všetkých, ktorí vyšetrovali alebo by chceli vyšetrovať korupčníkov SMERu, vymenovať za odmenu za generála.:-)))))))) To bude taký generál ako bol Lučanský, ktorý radšej vo väzbe ešte pred súdom spáchal samovraždu(ako potvrdilo aj vyšetrovanie pod Žilinkom), aby ho nemohol súd odsúdiť za korupciu a zhabať jeho rodine majetok. :-)))) O mesiac navrhnú pre právooplatne odsúdeného Kocáčika(už 5 sudcami) nejakú peknú funkciu a doživotnú rentu. :-))))
Veď potraviny, okrem pár základných, ti pôjdu tiež hore. Všetko, čo si kupuješ a platíš ti pôjde od nového roku hore. Aj účty za energie alebo za paušal u operátora.:)))))) 23 % DPH sa premietne do všetkého. Budeš chcieť nové auto, tak ťa bude stať o tisícku aj viac drahšie.:-))))
Ja nekvicim, dezolát. :-)))))) Len ukazujem ako vám dezolátom starý mafián Fico s doživotnou rentou neustále klame.:-)))))))))) Ak niečo kritizujem, tak jeho likvidáciu polície a znižovanie trestov pre jeho zlodejov a korupčníkov, aby mohli jeho obvinení alebo už odsúdení zločinci ako Kováčik, Gašpar, Žiga atď behať po slobode a ďalej korumpovať a kradnúť.
Behom pár mesiacov(ani pol roka) takto oj.bať svojich voličov, to dokáže len starý mafián Fico s doživotnou rentou:-))))))))
Behom pár mesiacov(ani pol roka) takto oj.bať svojich voličov, to dokáže len starý mafián Fico s doživotnou rentou:-))))))))
Ale inak i nevadí likvidácia polície, znižovanie trestov a premlčacích dôb za zlodejiny a korupciu a prepúšťanie korupčníkov na slobodu. :-)))))))))
Behom pár mesiacov(ani pol roka) takto oj.bať svojich voličov, to dokáže len starý mafián Fico s doživotnou rentou:-))))))))
dotácie tu 12 rokov rozdávala SMER
Syn ministerského úradníka Machalu napadol policajtov
Samuel Machala sa dostal do konfliktu s privolanou hliadkou. Polícia prípad vyšetruje ako útok na verejného činiteľa, obvinený nie je.
Slovensko má šťastie, že SMERácka mafia za prvý rok venovala oslobodzovaniu svojich korupčníkov a zlodejov a nie konsolidácii?:-)))))))
Ty nechápeš, že nezdražia len knihy ale všetko. Ku všetkému, č si mesačne kupoval si pripočítaj novú daň a vyjde ti, že tvoje výdavky budú možno aj o stovky eur vyššie. Za nové auto zaplatíš aj tisíce eur navyše.
Ale vieš tupelo, že t boli návrhy, z ktorých si mala pár SMERácka mafia vybrať?
Policajti budú pokarhaný, tak ako v prípade Danka
Ak chce niekto nové auto, tak by si ho mal kúpiť do nového roka, pretože po ňom môže byť drahšie aj o tísice eur podľa modelu.
Pomoc, ale nie zbrane, dobre ráno:-)))))))))
tak tak...len šou
Odporúčame