Idiot Trump by si mal už konečne uvedomiť, že krpatý diktátor a masový vrah Putl.r, ktorého ruská okupačná armáda v roku 2022 napadla Ukrajinu s cieľom OBSADIT JU CELU, ruskú agresiu, genocídu a vojnové zločiny neukončí a už vôbec dobrovoľne nestiahne z ukrajinského územia ruskú okupačnú armádu. Maximálne bude súhlasiť s krátkodobým pozastavením bojov za zrušenie sankcií, aby mohol preskupiť armádu a zaútočiť vo väčšej sile. A bez finančnej podpory komunistickej Číny, ktorá už ovláda väčšinu východného Sibíru, by sa už dávno ekonomika RUska zosypala. Takže by mal idiot Trump tlačiť hlavne na Čínu.


