500 bodov!!!
mitrax,presne tak !
a uz ani nebude...
svinstvo najvacsieho rangu,stat sa to vo Svajciarsku,tak uz davno 80% z nasej vlady nevladne!
Bohuzial,my nezijeme vo Schweiz,ale na rozkradnutom chudobnom a skorumpovanom Slovensku,kde nemas sancu sa niekde odvolat,branit...tu je to bohuzial bezne.Jednoducho,mas pravdu,ale my sme silnejsi,tak budes platit a basta!Boze moj ,kde to zijeme?A dokedy este...
presne tak,Schwein wie ein Schwein...
vobec tu nejde o meno,ale o tych gaunerov,co nas tak uz roky okradaju a stale viac a viac,nemyslis?
pani Radicova vie,preco nechce kandidovat.
Uz nechce vkrocit do toho hnoja,ake je na Slovensku.
Inac by som jej drzal palce,a podotykam,nie som ani som nebol v ziadnej strane.
mitrax,ak su tie teamy pravnikov schopni ako Fico,tak dakujem pekne...
bruk,najprv by sme mali sudit zlodejov u nas,na Slovensku,Zlodejov,ktori rozkradli nase peniaze a este sa nam smeju do oci.To by sme museli najprv vsetkych skorumpovanych sudcov poslat do basy a dosadit tam inych...
preco to mame my,Slovaci platit za Ficovu chybu?
Nech si to ten blb zaplati z vlastneho vrecka,ved tolko penazi uz nakradol,tak nech plati!
sam by som tej skorumpovanej,zlodejskej vladnej bande do toho pekla pomohol !
To,co s nami Slovakmi robia,to nema obdobu!
Istejsia by bola gilotina,pretoze sa moze stat,ze tie h o v a d a nebudu chciet ani v pekle.
erika,tak ty veris skor policjatom?
hahahaha
este si s nimi nemala nic do cinenia,asi preto!!!
Je to ta najvacsia darmozracska,skorumpovana a hlupa banda,cest vynimkam.
macchiato,verit policajtom?To uz dokaze len policajt,alebo hlupak!Taku skorumpovanu a neschopnu policii,aka je na Slovensku,to uz maju snad len v Cine,Afrike...Fuuuuuuuuuuuuuuuj !!!
bisa,Harabin a ostatni zlodeji z nasej vlady patria do tej basy urcite skor,ako Cinkota!
On nepredaval,to nikto nedokazal,a ze uzival sam,je to jeho vec,tak ako je to aj s cigaretami a alkoholom.Ale ta mafianska banda,pocinajuc Ficom....ta banda je pre nas Slovakov ovela nebezpecnejsia,ako nejaky Cinkota.A tych bude nasa slavna skorumpovana justicia riesit kedy?
Terakota,na Slovesnku to ide dole kopcom uz dlhsie.A co je najhorsie,cim dalej,tym viacej...Bolo by nacase to zastavit a posadit do basy vsetkych,ktori tam uz davno mali sediet.A nie dat 8 rokov Cinkotovi,ved je to vysmech skorumpovanej slovenskej justicie!
Hanba !!!
Vivat Slovakistan na cele s clovekom,ktory to nase krasne Slovensko dovedie za jeho vlady do velmi velkej biedy,poniektori ludia tu biedu uz citia dlhsie.Co Vy na to ,sudruh Fico ???Co tak urobit aj nioeco pre nas ludi,ktori tu na Slovesnku zijeme,a nie len nas okradat!Uz toho bolo naozaj dost!!!
timpe,bravooooooooooooooooo
lepsie to ani nejde napisat !!!
Fico,Fico...za toto svinstvo,ktore na nas Slovakoch pachas,budes raz skaredo potrestany !
nech skusi za Pociatkom,mozno mu da na tu splatku,ked si zalozi tie jeho poctivo zarobene hodinky!!!
Objektivak,veruze niektori ich budu mat prekrasne,len si zabudol,ze za nase peniaze !
Zlodeji z vlady,alebo ich budete mat tiez chudobne,ako vacsina z nas,Slovakov?
Banda skorumpovanych zlodejov !!!
boze moj,a toto mame my Slovaci vo vlade !
Keby len toto...
Hanba !!!
luki,suhlas!
A tak je to so vsetkym v tom nasom poodianom Slovakistane.Poniekltori su coraz viac bohati,a ini coraz viac chudobni...svinstvo,ake tu este nebolo ani za komousov!
Hanba takejto vlade !!!
Odporúčame