Hlavne,ze je stat spokojny...
a co ludia,ktori cestuju tymito strymi vlakmi,ktore sa kazdu chvilu kazia a maju nehorazne meskanie,za ktore vas nikto neodskodni.
Takyto ubohy stav zeleznic aky je dnes na Slovensku tu este nebol.Ale hlavne,ze ta banda politov je spokojna,Nech si to skusia,jazdit tymito starymi vlakmi!!!

