najlepsie by bolo tu bandu odsikovat niekam na ostrov,odkial niet navratu.Tam si mozu s tymi nakradnutymi peniazmi akurat tie ich smradlavo-zlodejske zadky vyutierat.
Banda zlodejska !!!
najlepsie by bolo tu bandu odsikovat niekam na ostrov,odkial niet navratu.Tam si mozu s tymi nakradnutymi peniazmi akurat tie ich smradlavo-zlodejske zadky vyutierat.
Banda zlodejska !!!
nic ine neprajem,len aby si zil niekolko rokov vedla takejto rodiny.
absolutne nesuhlasim s akymkolvek nasilim,ale ak by mi raz tak praskli nervy,ze mozno by sme to tiez urobili.Nezastavam sa toho policajta,/aj ked mam o vacsine z nich velmi zlu mienku/,ale ho uple chapem .Kazdy z nas si raz povie A dost !
benetri,suhlas !
za toto by mali trestat tych,ktori nedokazali doteraz zmenit taketo zakony,ktore by platili pre vsetkych rovnako.
alebo pre vladu a romov su zakone odlisne?Tak to totiz vyzera.
zeby imunita ?
neurazaj nasu justiciu,tí si to nezasluzia,taka skorumpovana justicia aka je u nas,na Slovensku si zasluzi ovela viac,nielen vysmech.
Oni si skoro vsetci zasluzia,
ale B A S U !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
či ?
ha,ha...10-15 rokov !!!
za vrazdu dostanes 5-25,
a za taku vec,ktora je v Holandsku legalna
vsak hej,Holandsko je Holandsko a Slovensko je novodoba Kambodza
alebo sa mylim ,vazena vlada?
traktorista,co tym chces povedat?
Ze Ficova vlada nekradla aj predtym?
haha
abraxas,len Dzurinda?
Skus pridat viacej mien nasich politickych zlodejov!
anaJ,veru ,je to na bliti,cele Slovensko s jeho vladou,ci terajsou alebo predchadzajucou.
Nic ine,iba banda zlodejov je to .
presne,ako na Slovensku !!!
Ani tu nasi vladari nekradnu...
či ???
Jedine,co je v dnesnej dobe potrebne,je ,aby sme sa naucili strielat,aby sme mohli tych zlodejov vystrielat.
To,co sa tu deje,je mozne uz iba v Laose.
Pravdu mas,antikom,ficovolici na cele s Ficom su na rovnakej ghanskej urovni.
Ani o piad lepsi!
kto by uz veril tej skorumpovanej bande !!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Pod gilotinu s nimi !
vsetkych postavit k muru!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
lavicu,pravicu,jedna zlodejska banda
nie kricat,to nema zmysel.
Treba tu bandu zlodejov povesat !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
nic ine si neprajem,len aby deti vsetkych politikov ochoreli a dopadli tak,ako tito chudaci.
To,co sa deje na Slovensku posledne roky je ten najvacsi hnus a svinstvo.
Dokedy to budu tie vladne h o v a d a ignorovat !!!
Najvyssi cas,aby sme zobrali vidle,palice a isli umlatit tu nasu zlodejsku vladu!
duves,lepsie riesenie by bola gilotina.
Tam je totiz vacsia istota,ze ti zlodeji zgebnu a prestanu nas okradat!
Odporúčame