PETER,tak to napisem ja.
Tuto bandu v parlamente postavit k muru!!!
To sa nam snad zda.Mnohi ludia uz teraz nemaju z coho zit,a tie hovada budu mat taketo platy?
A my sprosta Slovač im to dovolime???????????????????????????????
PETER,tak to napisem ja.
Tuto bandu v parlamente postavit k muru!!!
To sa nam snad zda.Mnohi ludia uz teraz nemaju z coho zit,a tie hovada budu mat taketo platy?
A my sprosta Slovač im to dovolime???????????????????????????????
Bravo,naej vlade !!!
Na pridavkoch prida 53 centov,a sebe chcu zvysit ich platy o kolko?
Takuto vladu len postavit k muru a bez mihnutia oka taratata...
Policia si vinu za zlyhanie nepripusta...
Kde to vlastne zijeme???
Pan Spisiak,odidte z tejto funkcie,ak nie ste schopny potrestat tych magorov!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!
Podla Vas je v poriadku,ze ti policajni magori strielali po aute,kde bolo male dieta,a ze vtrhli a zbili nevinnych ludi????????????????????
ano,budem volit radsej pana Bugara ako Fica!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!
francek,smutne je to,ze v nasej policii pracuje 80% neschopnych a psychicky nevyrovnanych ludi,ktorych inde nezoberu
tak tu neobhajuj nejakeho policajneho zlodeja,kory ma chranit a pomahat !
nikto nikoho nenuti pracovat u policie
či???
preco nejdu magori pracovat niekam,kde si zarobia viacej?
ak by to urobil nie-policajt,co by sa jeho margo povedal?
pravdu máš ...
tu slizku podsivku by uz mali odparat a zahodit do smetneho kosa
Boze, pomoz slovenskemu narodu !!!
Ved my uz nemozeme byt ani chorí...
Nestaci,ze niektori ludia nemaju co do ust,oni nebudu moct ani ochoriet
Pani Zitnaska,mate pravdu,pan Fico nech je radsej ticho a zalezie.
Drzim palce!
nechapem,ako mozes z toho obvinovat ludi,co dru ako volovia a na vyplatu dostanu h...
nechapem,preco z toho vinis ludi,a nie nenzranu vladu !!!
Ak by nase vlady neboli nenazrane a nekradli,nemuseli sme chodit nakupovat za hranice
nemyslis?
či???
lucas,
dostat sa do Technickych sluzieb je väcsi problem,ako sa dostat k policii
osobne väcsinu policajtov neuznavam
ale to ich skrtanie je svinstvo nad svinstvom
najprv nech zacnu skrtat u seba !!!
Ked nevinny trpi nepravom...
jeden by neuveril,kolko takeho svinstva napachala justicia aj na Slovensku !
Pocinajus policiou a konciac podavanim si ruk sudcov a prokuratorov
Svinstvo,ake nema obdobu
maria43,
nemam absolutne nic proti mladezi,ale nech ta mladez nie je zo ziadnej skorumpovanj strany !!!
mladí smeraci urobia lepsie,ak sa pozru na Ficove kauzy
či?
sirob,
ty tu ides riesit co?
ze zlodej Meciar,isiel vyhodit Hriba,ze bol v spinavych a kratkych nohaviciach?
a vies co je nepristojne?
ze sa zastavas zlodeja akym bol Meciar !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
som za!
tak podme,berme palice a vymlatme tu skorumpovanu a zlodejsku haved do jedneho
nic ine si nezasluzia !!!
Odporúčame