na nas???Snad na tu tu zlodejsku a skorumpovanu vladu na cele so Smerom !!!
na nas???Snad na tu tu zlodejsku a skorumpovanu vladu na cele so Smerom !!!
presne tak,vyzera proste stale velmi dobre!
presne tak,vsetky strany a ich predtsavitelov,no prvy bude sudruh katolik Fico!!!
maria43,zabudni,ze ten zlodejsky lotor sudruh Fico bude prezidentom!!!
Ten je zrely na basu a nie na prezidentske kreslo!
a ver,ze mu to vstci spocitame:Bude brucat ako nikto !!!
pavol65 500 bodov !!!
sudruh fico je ta najvacsia spina,ktora kedy na Slovensku vladla.
plny suhlas !!!
Ten Ficosmrad nikdy neakceptoval a ani ho nikdy nezaujimal nas nazor.
Ale,ako sa hovori...na kazdu svinu sa voda vari.
Nestaci stopnut ,tychto zlodejov do jedneho povesat !!!
Dodok,ja som o tom presvedceny,ze tie zlodejske hovada pojdu onedlho do basy,kam aj patria!
eden,sudruh Fico prezidentom???
Fuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuj,len to nie !!!
A ty sa daj liecit,sudruh ficoposkok eden...
peter,a co,ak sa Kotleba odstavit neda...a v to dufam...
Vystiznejsie si to uz napisat nemohol!!!
++++++++++++++++++++++++++++++
+++++++++++++++++++++++
dezoolah,ty mas od koho informacie,ze ziadna skartacia nebola?To by ma velmi zaujimalo...
Nebodaj si pri tych skartaciach bol,ked to tak vehementne tvrdis...
Odporúčame