SR - Bangladešsky Slovakistan !!!
SR - Bangladešsky Slovakistan !!!
abraxas,haha,ale si nas pobavil...
ze vraj sa vsetko vysetrí a vinnici budu potrestani...haha
Ale nie v Bazmekistane na cele s fúhrerom ako je Kalinko !!!
Gestapo na cele s fúhrerom Kalinakom.
Raz dojde aj na nich !!!
ty hajzel,ty sa potom rozhodnes akym smerom sa budu uberat tvoje uvahy ????????????
Uz si mal sediet v base,a nie este len uvazovat!
Bohuzial,v Slovakistane,kde vladne mafia je to uplne bezne...
Leontinka...kuk
Učitelia spolu so zdravotnými sestrami majú veľmi nekompetentných zástupcov. Takí vojaci a policajti, tí v týchto dňoch hromadne podávajú žiadosti na Sociálnu poisťovňu. Žiadajú k výsluhovým dôchodkom priznať aj starobné dôchodky, čo v praxi znamená asi toto-
Dôchodcovia policajti si k svojim priemerným výslhuhovým dôchodkom vo výške 640 € prilepšia o druhý dôchodok zhruba vo výške 400 € a doplatok spätne za tri roky vo výške 7000€. Dôchodcovia vojaci si k 800 € výsluhového dôchodku pripočítajú priemerne 450-500 € a doplatoknza tri roky vo výške 13 000 €. To všetko protizákonne, v rozpore s legislatívou, na základe rozsudkov Najvyššieho súdu. Kto nevie, tak vojenské súdy prešli podv Harabina a vojenská lobby zapracovala.
Deje sa to v týchto dňoch pekne potichu, Sociálna poisťovňa nestíha tisícový nával žiadostí. To len aby ste vedeli, na čo v tomto štáte sú a na čo nie sú peniaze
Učitelia spolu so zdravotnými sestrami majú veľmi nekompetentných zástupcov. Takí vojaci a policajti, tí v týchto dňoch hromadne podávajú žiadosti na Sociálnu poisťovňu. Žiadajú k výsluhovým dôchodkom priznať aj starobné dôchodky, čo v praxi znamená asi toto-
Dôchodcovia policajti si k svojim priemerným výslhuhovým dôchodkom vo výške 640 € prilepšia o druhý dôchodok zhruba vo výške 400 € a doplatok spätne za tri roky vo výške 7000€. Dôchodcovia vojaci si k 800 € výsluhového dôchodku pripočítajú priemerne 450-500 € a doplatoknza tri roky vo výške 13 000 €. To všetko protizákonne, v rozpore s legislatívou, na základe rozsudkov Najvyššieho súdu. Kto nevie, tak vojenské súdy prešli podv Harabina a vojenská lobby zapracovala.
Deje sa to v týchto dňoch pekne potichu, Sociálna poisťovňa nestíha tisícový nával žiadostí. To len aby ste vedeli, na čo v tomto štáte sú a na čo nie sú peniaze
Učitelia spolu so zdravotnými sestrami majú veľmi nekompetentných zástupcov. Takí vojaci a policajti, tí v týchto dňoch hromadne podávajú žiadosti na Sociálnu poisťovňu. Žiadajú k výsluhovým dôchodkom priznať aj starobné dôchodky, čo v praxi znamená asi toto-
Dôchodcovia policajti si k svojim priemerným výslhuhovým dôchodkom vo výške 640 € prilepšia o druhý dôchodok zhruba vo výške 400 € a doplatok spätne za tri roky vo výške 7000€. Dôchodcovia vojaci si k 800 € výsluhového dôchodku pripočítajú priemerne 450-500 € a doplatoknza tri roky vo výške 13 000 €. To všetko protizákonne, v rozpore s legislatívou, na základe rozsudkov Najvyššieho súdu. Kto nevie, tak vojenské súdy prešli podv Harabina a vojenská lobby zapracovala.
Deje sa to v týchto dňoch pekne potichu, Sociálna poisťovňa nestíha tisícový nával žiadostí. To len aby ste vedeli, na čo v tomto štáte sú a na čo nie sú peniaze
ty si volil Smer ako mensie zlo ???
Ved taky bordel,aky je teraz na Slovensku nikdy predtym nebol !!!
Ficoland je velke hnojisko,kde preziju iba svine !
Sudruh Fico by im pridal rad,ale odkial,ked peniaze nie su...
Učitelia spolu so zdravotnými sestrami majú veľmi nekompetentných zástupcov. Takí vojaci a policajti, tí v týchto dňoch hromadne podávajú žiadosti na Sociálnu poisťovňu. Žiadajú k výsluhovým dôchodkom priznať aj starobné dôchodky, čo v praxi znamená asi toto-
Dôchodcovia policajti si k svojim priemerným výslhuhovým dôchodkom vo výške 640 € prilepšia o druhý dôchodok zhruba vo výške 400 € a doplatok spätne za tri roky vo výške 7000€. Dôchodcovia vojaci si k 800 € výsluhového dôchodku pripočítajú priemerne 450-500 € a doplatoknza tri roky vo výške 13 000 €. To všetko protizákonne, v rozpore s legislatívou, na základe rozsudkov Najvyššieho súdu. Kto nevie, tak vojenské súdy prešli podv Harabina a vojenská lobby zapracovala.
Deje sa to v týchto dňoch pekne potichu, Sociálna poisťovňa nestíha tisícový nával žiadostí. To len aby ste vedeli, na čo v tomto štáte sú a na čo nie sú peniaze
Čítajte viac: http://www.sme.sk/diskusie
Peter.vobec si nevazis toho,ze sudruh istota a jeho debilne ovce sa kvoli Tebe obetuju...
ze sa nehanbis,fuj !
vlado,teraz sa tu nebavime o gorile-fico,ale o gorile frešo !
prezident sa hlasi ku vsetkym volicom ???
Mas v tom dost velky chaos,woman
Takeho neschopneho socialneho demokrata ako je on este Slovensko nemalo !
prezident sa hlasi ku vsetkym volicom ???
Mas v tom dost velky chaos,woman
Takeho neschopneho socialneho demokrata ako je on este Slovensko nemalo !
prezident sa hlasi ku vsetkym volicom ???
Mas v tom dost velky chaos,woman
Takeho neschopneho socialneho demokrata ako je on este Slovensko nemalo !
Odporúčame