plny suhlas !!!
raskal,tato vlada je to najhorsie,co kedy bolo na Slovensku.Takato bieda,chudoba,samovrazdy,kradeze,a naopak,takyto zbohatlici,ktrori zbohatli prave z penazi ludu,tak to tu este naozaj nebolo.Aby pracujuci clovek na konci mesiaca nemal co do ust,a tie hovada sa pysia milionovymi hodinkami,vilami,jachtami....Je to ta najhorsia zlodejska banda.Patria do jedneho za mreze !!!
ty si uz pocul,ze sudruh Fico niekedy hovoril pravdu?
Ja teda nie,z jeho huby vychadzaju same klamstva a zvasty,
haha,
pokial budu pri moci tie smeracke hyeny,tak to tu nebude nikdy a ten vyraz pravoplatny rozsudok nemusis hladat nikde,lebo v Bazmekistane ako je Slovensko ziadne zakony neplatia,samozrejme,ako pre koho.
500 bodov !!!
Tento socialne citiaci klamarsky chrapun nesiaha Radicovej ani po clenky !
,blb jeden
co ty tu teraz splietas Miklosa,Vsak kazsy vuemze si nahanobil dostatok,ale tato smeracka vlada,je ten najvacsi vred Slovenska.Je nacase ho radikalne vyrezat!!!
to nemyslis vazne ?
Ty cakas na rozhodnutie od skorumpovaneho sudnictva aby rozhodli o tych zlodejoch?
poslat tie deti na urad vlady,mozno im sudruh Fico a jeho zlodejska banda kupia o rozok viac!
vacsi trulo ako je sudruh Gasparovic uz nemoze byt !!!
Slovaci,zapamatajte si,ze najvacsia mafia aka tu kedy bola je terajsia vlada !!!
Tych je potreba dat do basy !
gasparko verejny nicitel si chcel napisat
ci ?
ficko s gasparkom ....dvaja sudruhovia ch.....ujkovia
myslim,ze nik by zo Slovenska neodchadzal zit do cudziny,ak by na tom Slovensku nebolo tolko hnoja....a na tomto hnojisku mozu prezit iba s v i n e....
presne tak,
a robit nech ide nasa skorumpovana a zlodejska vlada,a dat im minimalnu mzdu
zbavit tych skorumpovanych smradov imunity, a rad za radom.vsetkych,ktorych sa imunita tyka.
Dokedy to bude slovac tolerovat ???
Odporúčame