Pressburger,mylis sa.Slovensko ublizilo Malinovej.
Pressburger,mylis sa.Slovensko ublizilo Malinovej.
pitva? a na Slovensku?
ved v tomto skorumpovanom Bazmekistane sa neda verit nikomu !!!
Vrahovia,uplatkari,psychopati,buzeranti - tento hnoj si hovori policia !
Stat sa toto v civilizovanom state,tak tento vrah-policajt je okamzite postaveny pred sud a odsudeny za vrazdu .
To len v Bazmekistane sa moze stat,ze policajni psychopati ubiju k smrti cloveka,a magori,ktori si hovoria Inspekcia vnutra nie su o nic lepsi.A to ich paltime z nasich dani,aby kedykolvek mohli zmlatit a zabit cloveka.Nacase tu zberbu policajnych psychopatov brat na zodpovednost!
elza,na cintorin patri cela nasa vlada,uz dnes je neskoro...
zlodejske,skorumpovane H O V A D A !!!
Ficovi rekonštruujú vilu: Objednali mu luxusnú vírivku za 8 890 eur ...
http://www.cas.sk › Správy › Domáce správy
Páni doktori,co poviete,ze vo Svajciarsku,Nemecku,Rakusku,Holandsku sa gastroskopia robi pod narkozou uz 20 rokov?To len v Slovakistane sme na urovni Bazmekistanu.
Slovensko - jedno velke hnojisko,kde preziju iba svine !!!
tam komando nenabehne,oni si to komado predsa platia !a samozrejme,z nasich penazi...ako vsetko
budu si kupovat lacnejsie hodinky a mozno pride aj kuzelnik,a ta zlodejska banda,ktora si hvori vlada,dokaze vyzit sj s 300 eu.Pocnus Kazisvetom !
elza,nee...najprvší v tomto je Fico...a az potom tí druhí...
rudi,zvracat sa chce aj mne,a uz dlhsiu dobu!
banda zlodejska nam ide dristat,ze ziskala pracovne miesta za minimalne mzdy.Hlavne ,ze tie hovada maju skoro milionove hodinky na rukach,a ty zobrac,klakni na kolena a pokorne sa podakuj nasej vlade za tie omrvinky,ktore zarobis a ktore ti budu stacit ledva prezivat.
cynik,pokial su u teba ludia,ktori vdaka tejto zlodejskej a skorumpovanej vlade prisli o vsetko,a ty ich nazyvas hlupakmi,tak mi je ta luto...
Odporúčame