Kto je to Zelenskij?
Kto je to Zelenskij?
Niekedy čitajúc Tvoj hlboké analýzy rozmýšľam, či si fakt taký primitív alebo to len hráš?
Bývalý ukrajinský prezident Zelenskij prezidentským výnosom zakázal komukoľvek rokovať s Putinom. Teraz si nelegitímny narkoman myslí, že Putin tento príkaz poruší a bude rokovať z hochštaplerom bez legitimity.
Myslíš tých z divízie SS Haličina?
Bývalý prezident Ukrajiny, Zelenskij, vydal príkaz zakazujúci jednať s Putinom. Tento príkaz nikto nezrušil a Putin nemá dôvod jednať so samozvaným narkomanom.
Ešte dva-tri roky fialkovej vlády a Česi v Lidiciach postaviia pamätník SS-Obergruppenführerovi Reinhardovi Heydrichovi.
Ak si si nevšimol reagujem na debilný titul článku. Po tom ako ZSSR ako jedna z víťazných mocností dovolil aby boli zmenené závery Jaltskej konferenci nemecko sa môže zjednotiť, za prísľu, že sa NATO nerozšíri ani o piaď na Východ, po tom ako ZSSR stiahol svoje vojská z území Veršavskej zmluvy a samotnú Varšavskú zmluvu zrušil, do NATO vstúpili: Česko, Maďarsko, POľsko, Bulharsko, Litva, LOtyšsko, Estónsko, Rumunsko, Dlovensko, Slovinsko, Albánsko, Chorvátsko, Čierna Hora, Severné Mavedónsko. Fínsko, Švédsko. Čo sa týka Fínska, to bolo viac ako 800 rokov súčasťou Švédska a Fíni nemali ani právo používať svoj jazyk. Od začiatku 19 storočia bolo Fínsko (podobne ako Poľsko) súčasťou Ruského Impéria so značnými právomocami, vlastným parlamentom, volebným právom. V období 1918 1941 bolo "samostatné" a v roku 1941 sa stalo jedným zo satelitov Nemecka. Po druhej svetovej vojne viedlo tzv. nezúčastnené štáty a vďaka dobrým vzťaho so ZSSR nesmierne ekonomicky prosperovalo.
Zrejme je to len náhoda, že sa jedná o predstaviteľov najvzdelanejšieho, najkultúrnejšieho, najdemokratickejšieho, najúspešnejšieho národa na Zemi.
Moskva presúva zbrane k vlastným hraniciam. Ako sa tam ocitlo NATO, ktoré bolo o tritisíc kilometrov ďalej na západ?
Moskva presúva zbrane k hraniciam NATO. A nie je to tak, že Moskva posúva zbrane k vlastným hraniciam ku ktorým sa NATO za tridsať rokov dotrepalo? Pisálkovia fakt Vám už hrabe.
Tešma, že začínajú prevládať prspevky ktor namiesto progresivisticke žlče relne zhodnocuú situáci. Ficov počin sa približe k činnosti organizátorov SNP, ktor bli z rôznych politických prúdov ale správne vyhodnotii situáciu a prečli na správnu stranu dejn a umožnili zaradenie Slovenska na vťaznú stranu V Opačnom prípade by TIsovci, Machovci Tukovbci podobne ako dnešný Šimečko-odoro- groehling - matovičovci nechali Slovensko na strane fašistickej porážky Paradone je, že sa predstavitelia novej Eurofašistickej Europy stretávajú vo Ľvove ktorý je súčasťou Ukrajiny iba vďaka Stalinovi a s Ukrajinou nemal nikdy nič spoločné.
Hochštaplleri obdivovatelia Hitlera a jeho prisluhovača Banderu stále nepochopili kam ide svet
A kde sú hrdinoovia ktorí sa chystali do Kyjeva?
Ja skˇor vidím paralelu Zelenského s Hitlerom a Mussolinim. Obesia ho vlastní.
Už sa predáva za 59 EUR.
Hitleroví spojenci počasdruhej svetovej vojny. Nepripomína Ti to koalíciu "ochotných"?
Nemecko
Japonsko (vo vojne 1937–45)
Taliansko (1940–43)
______________________________________
Maďarsko (1941–45)
Rumunsko (1941–44)
Bulharsko (1941–44)
Thajsko
(1942–45)
Irak
(1941)
______________________________________
Spojenci Osi:
Fínsko (1941–44)
______________________________________
Európske satelitné štáty:
Albánsko
Chorvátsko (1941–45)
Slovensko
Quislingov režim
______________________________________
Japo nské bábkové štáty:
Mandžukuo
Čína-Nanking
Mengkukuo
Filipíny
Barma
Ázád Hind
Vietnam ešte by som pridal Vlasovcov a UPA
Zato Zelenskij plné gate.
https://svet.sme.sk/c/3198429/nacionalisti-o…
https://www.europarl.europa.eu/doceo/documen…
https://www.aktuality.sk/clanok/676411/v-rig…
Odporúčame