Vždy ma pobaví táto dvojaká logika. Ak sa jedná o oslobodenie a pomoc v SNP, tak to boli predstvitelia všetkých zväzových republík. Ak sa jedná o 1968, tak nás okupovali Rusi. Polovzdelanci dokonca použijú argument, že nás oslobodil ukrajinský front, z čoho dedukujú, že to boli Ukrajinci ak keď názvy frontov nevystihovali národnostné zloženie ale geografickú dislokáciu. Zároveň však zabudnú, že Bendera, nad výčinmi ktorého žasli aj esesáci, bol Ukrajinec a dnes je to ukrajinský národný hrdina a jeho deň narodenia je štátny sviato. Nuž najlepšie sa vládne nevzdelaným, nesčítaným, jazykovo obmedzeným idiotom.

