Demonštranti v Charkove strhli bustu sovietskeho maršala Žukova
Porošenko odišie (odišiel???). Fašizoidná Ukrajina funguje ďalej. Z jednej strany na Ukrajine stavajú pamätníky Stepanovi Banderovi-vojnovému zločincovi a jeho deň narodenia je štátnym sviatkom a z druhej strany ničia pamätníky hlavného veliteľa víťaznej armády proti fašizmu. Mimochodom vyznamenaný: Chief Commander, Legion of Merit (US, 1945), Honorary Knight Grand Cross, Order of the Bath, (military division) (UK, 1945), Grand Cross of the Legion d'Honneur (France, 1945).
Je to výsmech miliónom aj Uukrajincov, ktorí zahynuli počas vojny. Ružový tank v Prahe, vyznamenávanie príslušníkov SS v pobaltských krajinách. Nuž Kotleba je fašista a Porošenko a teraz aj Zelenský sú diplomati.