Vykašli sa na roscoe. Čo nevidíš, že je to nevzdelanec.
Vymknúť Rusov z Európy? No keď to žiada sám veliký Zelenskyj, tak by sa mu malo vyhovieť. Momentálne je to riaditeĺ sveta, ktorý rozhoduje o osude Európanov. My sa uskromníme, len aby bol Zelenskyj spokojný.
Novú osu zla nepotrebujeme. Stačí osa zla USA-Canada-GB-EÚ.
Hitler tiež tak dlho vyčkával s protiútokom až Rusi ukončili vojnu v Berlíne. Nakoniec nezostane Rusom nič iného ako ukončiť vojnu v Kyjeve.
Tak kto má vlastne tú JE obsadenú, Rusi alebo Banderovci?
"Ukrajinské špeciálne sily sa zamerajú na ruských vojakov, ktorí majú jadrovú elektráreň ako štít alebo na ňu strieľajú, varoval ruskú armádu prezident Volodymyr Zelenskyj." To je tiež nejaká zmätená informácia, z toho aby bol človek jeleň. Kdesi som čítal, že vraj ju majú obsadenú Rusi ale podľa toho, že ju Rusi ostreĺujú ju budú mať obsadenú Banderovci a či čo.
Takých, ktorými sa tu oháňaš najdeš všade aj v USA, GB, SK,....., len to nesmie byť masové tak ako na Ukrajine. Zajdi si ku skutočnému psychiatrovi, potrebuješ to.
Jožo, urobíš najlepšie keď prestaneš rozumovať. Si čím ďalej tým trápnejší.
Ja som nacista a tí, ktorí sú potetovaní hakenkrajcmi, hajlujúci pred rozvinutými fašiatickými zástavami, pochodujúci vo fakľových sprievodoch s portrétmi Banderu a Sucheviča, sú bojovníci za slobodu a demokraciu a ty budeš tiež z takej fajty.
Zbraní na Ukrajinu dodá Západ vrátane Slovenska neobmedzené množstvo, len aby ich mal ešte kto obsluhovať. Potom euronacistom nezostane nič iného, iba tam posielať ako potravu pre ruské delá hrdinov od PC typu Pete, Bača, Šička, Tatran, Pálenka, etc.
Máš ešte aj niečo druhého v tej svojej gebuli ako grc a prd?
Podľa warthogov je Rusko fašistické. Na druhej strane sú pre nich demokratické fakľové pochody ukrajinských nacionalistov so záplavou zástav s nacistickou symbolikou, nesenými portrétmi zločincov Banderu a Sucheviča, s prevolávaním rasistických a nacistických hesiel, pogromy a lynče ľudí z inými názormy ako nacistickými, brutálne vraždenie v Odese a inde, popieranie základných ľudských práv. Dlhoročné ostreľovanie obytných štvrtí na Donbase a Luhansku banderovským delostrelectvom s tisíckami obetí. Hakenkrajcmi potetovaní bojovníci za ukrajinskú "slobodu a demokraciu" fotiaci sa hajlujúc pred rozvinutými zástavami s hakenkrajcmi, trojzubcami a inou fašistickou symbolikou. Bohužiaľ nacistickí gauneri sú aj na Slovensku a aj na tejto diskusii je ich dosť a vzájomne si hrajú do noty.
To máš jedno, autor to upraví a vysvetlí podľa svojho náckovského myslenia. JE v Záporoží ostreľuje banderovské delostrelectvo zbraňami, dodanými k tomu účelu z USA a EÚ. To je jednoznačné, predsa Rusi nebudú ostreĺovať nimi obsadenú elektráreň. Zbytky delostreleckých granátov a rakiet vyrobených na Západe to dokazujú. Euronacistická propaganda sa to samozrejme snaží zvaliť na Rusov, ale tomu môže uveriť iba niekto s totálne vymytým mozgom a takých je aj na tejto diskusii dosť.
zase ma len plnu hubu rusofasounskych vykalov
Ten ich má plnú hubu, ty ich máš plnú hlavu.
Samozrejme, stačí jeden výbuch na nejakom letišti a Krym zostane bez Rusov.
Tomu abstinentovi z tej abstinencie už úplne hrabe. Mal by si dať poriadny haťapák borovičky, aby sa mu v hlave trošku rozjasnilo. Takú somárinu akú tu prezentoval normálny človek nevymyslí.
Ak sa má rokovať o mieri na Ukrajine, tak sa musí rokovať s imperiálnym protektorom vo Washingtone a nie so Zelenským. Bohužiaľ, protektor zatiaľ záujem nemá. O tú vojnu sa snažil niekoľko desiatok rokov a keď mu to nakoniec vyšlo, tak nebude mať záujem ju len tak ukončiť. Prinútiť ho k tomu môže iby Európa ale tá je plná prisluhovačov a lokajov aj keď je to hlavne ona, ktorá na to dopláca.
Samozrejme a u nás bude ekonomika len prekvitať.
No vy dvaja si navzájom hráte do noty. Jedna somárina väčšia ako druhá. Myslíte si, že každý normálny rozumný ľudský tvor je automaticky platený Putinom, rovnako ako vy ste platení nejakou propagandistickou organizáciou? Veď už len vaša nepretržitá prítomnosť na tejto diskusii potvrdzuje, že je to vaše zamestnanie.
To je tvrdý argument: Zábery zo sociálnych sietí však ukazujú dlhé kolóny na krymskom moste, ktorý spája polostrov s Ruskom.
Zábery zo sociálnych sietí ukazujú často dlhé kolóny v čase dovolených aj z Chorvátska, Nemecka, Talianska alebo Francúzska, kde nič nevybuchlo.
Odporúčame