Hej a problém je vyriešený a ani to veľa nestojí. V súčasnej dobe, keď je treba šetriť je to praktické riešenie.
Hej a problém je vyriešený a ani to veľa nestojí. V súčasnej dobe, keď je treba šetriť je to praktické riešenie.
Netreba sa dívať zrovna do Číny, stačí sa podívať do Chorvátska. Pri návšteve sv.Jure sme sa dívali do údolia na náznaky rozostavanej diaľnice. Sprievodca nám povedal, že až prídeme na budúci rok, už po nej môžeme ísť. A skutočne ďalší rok sme po nej išli až do Ploče.
Strečniansky tunel zostane navždy ako symbol neschopnosti posttotalitných vád. Jeho uvedenie do prevádzky je v nedohľadne.
Nakoniec sa Rusi, po vzniku Európskeho kalifátu, radšej vymknú sami. Je to len otázkou času a ten pracuje pre kalifát. To, že sa o africkej invázii kôli vojne na Ukrajine nepíše neznamená, že neexistuje. Keď pripočítame africkú natalitu, tak je výsledok jasný.
Včera som sa díval na Flightradar. Z Ruska do Antalye je to jedno lietadlo za druhým. Turci sa určite peňazí od ruských turistov nevzdajú tak ako Slovensko. Slovenským podnikateľom v turistickom ruchu to ale vadiť určite nebude. Bohatých Rusov nahradia americkí milonári, arabskí šejchovia, švajčiarski bankári, anglickí lordi a ďalšia prachatá smotánka. A ak nie aspoň budú mať pocit, že krachujú v záujme slobody a demokracie.
Vymknúť Rusov z Európy? No keď to žiada sám veliký Zelenskyj, tak by sa mu malo vyhovieť. Momentálne je to riaditeĺ sveta, ktorý rozhoduje o osude Európanov. My sa uskromníme, len aby bol Zelenskyj spokojný.
Novú osu zla nepotrebujeme. Stačí osa zla USA-Canada-GB-EÚ.
Hitler tiež tak dlho vyčkával s protiútokom až Rusi ukončili vojnu v Berlíne. Nakoniec nezostane Rusom nič iného ako ukončiť vojnu v Kyjeve.
Tak kto má vlastne tú JE obsadenú, Rusi alebo Banderovci?
"Ukrajinské špeciálne sily sa zamerajú na ruských vojakov, ktorí majú jadrovú elektráreň ako štít alebo na ňu strieľajú, varoval ruskú armádu prezident Volodymyr Zelenskyj." To je tiež nejaká zmätená informácia, z toho aby bol človek jeleň. Kdesi som čítal, že vraj ju majú obsadenú Rusi ale podľa toho, že ju Rusi ostreĺujú ju budú mať obsadenú Banderovci a či čo.
Takých, ktorými sa tu oháňaš najdeš všade aj v USA, GB, SK,....., len to nesmie byť masové tak ako na Ukrajine. Zajdi si ku skutočnému psychiatrovi, potrebuješ to.
Jožo, urobíš najlepšie keď prestaneš rozumovať. Si čím ďalej tým trápnejší.
Ja som nacista a tí, ktorí sú potetovaní hakenkrajcmi, hajlujúci pred rozvinutými fašiatickými zástavami, pochodujúci vo fakľových sprievodoch s portrétmi Banderu a Sucheviča, sú bojovníci za slobodu a demokraciu a ty budeš tiež z takej fajty.
Zbraní na Ukrajinu dodá Západ vrátane Slovenska neobmedzené množstvo, len aby ich mal ešte kto obsluhovať. Potom euronacistom nezostane nič iného, iba tam posielať ako potravu pre ruské delá hrdinov od PC typu Pete, Bača, Šička, Tatran, Pálenka, etc.
Máš ešte aj niečo druhého v tej svojej gebuli ako grc a prd?
Podľa warthogov je Rusko fašistické. Na druhej strane sú pre nich demokratické fakľové pochody ukrajinských nacionalistov so záplavou zástav s nacistickou symbolikou, nesenými portrétmi zločincov Banderu a Sucheviča, s prevolávaním rasistických a nacistických hesiel, pogromy a lynče ľudí z inými názormy ako nacistickými, brutálne vraždenie v Odese a inde, popieranie základných ľudských práv. Dlhoročné ostreľovanie obytných štvrtí na Donbase a Luhansku banderovským delostrelectvom s tisíckami obetí. Hakenkrajcmi potetovaní bojovníci za ukrajinskú "slobodu a demokraciu" fotiaci sa hajlujúc pred rozvinutými zástavami s hakenkrajcmi, trojzubcami a inou fašistickou symbolikou. Bohužiaľ nacistickí gauneri sú aj na Slovensku a aj na tejto diskusii je ich dosť a vzájomne si hrajú do noty.
To máš jedno, autor to upraví a vysvetlí podľa svojho náckovského myslenia. JE v Záporoží ostreľuje banderovské delostrelectvo zbraňami, dodanými k tomu účelu z USA a EÚ. To je jednoznačné, predsa Rusi nebudú ostreĺovať nimi obsadenú elektráreň. Zbytky delostreleckých granátov a rakiet vyrobených na Západe to dokazujú. Euronacistická propaganda sa to samozrejme snaží zvaliť na Rusov, ale tomu môže uveriť iba niekto s totálne vymytým mozgom a takých je aj na tejto diskusii dosť.
zase ma len plnu hubu rusofasounskych vykalov
Ten ich má plnú hubu, ty ich máš plnú hlavu.
Samozrejme, stačí jeden výbuch na nejakom letišti a Krym zostane bez Rusov.