To je tak ,keď sa niekto dá živiť ako Bielorusko Ruskom,musí aj od veľkého brata prehľtnúť.My na rozdieľ od Bieloruska za pridelenie omrviniek u nás vyťažených peňazí náš "veľký brat"neustále vydiera povinosťou dodžovaniu sankcii ním vyhlasovaním,nejakými kvôtami migrantou pri znížení dotácii a ticho sme.

