Chybuje tam napr.pán Švec vynikajúcim rozhľadom a odpoveďami čo sa určite" páčili" slniečkárom.No hlavne ,že tam máme Kisku v sukni mimo peňazí z amíkova a mimovládok jú podporujú taký"výtečníci" demokracie ako Haulík,spiaci kníže z Česka a dokonca i Matovičko.No máme sa na čo tešiť ak občania s vyprázdnenými mozgami médiami spravia tú istú chybu ako pri Kiskovi.


