Asad odmietol diskusiu s opozíciou o novej ústave Sýrie
To sa mýliš to Lipšic ako minister poslal na demoštrantov proti Gorile vodné delo v zime z vodou.Poslanci LSNS zastupujú časť národa a patria ak sleduješ k parlament k tým rozumnejším slušnejším poslancom z pravicovej opozície.Kiska sa tiež kasá ,že je demokrat a stíska sa ospevovateľom Benderu fašistu Poroša.Tak týmto vravíš ,že kto podporuje Kisku nemá charakter.No čo ,keď je dobrý opozičný šéf rozsievač semena,priateľ mafiánov,jazdec
s mamou na Tour Trnava,Dobrý vojak Švejk ktorý chodil hlásievať z parlamentu Kočnerovi tak je to podľa teba úroveň ,podľa mňa je to smradľavé bahno.