Nuž keď Turci po Arménskej genocíde sa starajú do ľudských práv to je aspoň tak smiešne ,ako keď zástupca SA je v OSN vysoký predstaviteľ pre ľudské práva.Postoj voči ich Kurdom už ani nespomínam.V Číne asi kosa narazila na kameň.Čína asi Ujgurom pristrihla krídla,ktorí si mysleli ,že sa budú rozpínať tak ako na Arabskom poloostrove a EÚ.


