Monec-Z tých čo si vymenoval väčšina aspoň zlodejov je z opozície,žeby Matovič bojoval najmä za seba a svojich kumpánov.?Dovoľ ešte otázočku ,prečo ku Matovičovi pletieš slušných a čestných ľudí a dokonca aj Venezuelu. Nezdá sa ti Matovič a slušný?Či za tých slušných považuješ len z tých z ulice, škriekajúcich opičiakov z pódií a tie z výpadoviek.?

