Tá opozícia je naozaj natvrdlá. Podporuje spolu s Kiskom Benderovca Poroša,pritom sa čuduje prečo stúpajú preferencie pánovi Kotlebovi. Teraz šalie,že Fico chce isť na Ústavný súd a hádže mu všetko možné pod nohy aby sa tam nedostal,hoci jeho odchodom by konečne mala aspoň nádej zvíťaziť konečne vo voľbách a dostať sa k moci.

