Depkovia už nemajú čo písať.Ak sa niekto sťažoval a dokonca chcel ochranu,tak každý policajt by musel robiť podobne a to preveriť či žiadateľ požaduje ochranu oprávnene a pritom musí i preveriť jeho činnosť aby zistil odkiaľ môže prísť nebezpečenstvo.

