Konštatovať sa dá ,že na debate boli Mat a PAT z nášho parlamentu.Bolo by zaujímavé zistiť ,aké zloženie je tých čo ich volia,žeby bolo u nás toľko recesistov čo majú srandu z ich vystupovania v parlamente a šou pri výkrikoch kradnú.Či by nebolo vhodné len dať do zákona tak ako u niektorých šoférov absolvovať u poslancov príslušné psychiatrické vyšetrenia?


