Hovorí sa ,že keď dvaja robia to isté nemusí to byť to isté.Zaleží na to akému spolku to hovorí a čo ten spolok je schopný prijať a absorbovať.Sulík časť tej spomenutej agendy kritiky robil preto aby si udržal priazeň voličov doma vzhľadom že bol odtrhnutý od základne a mohol to robiť len účelovo pre nich.Bláha mimo útokov do slniečkárov sa pustil aj do časti Smeru a MZV .Čo iste vie ,že mu to nebude mať vrchnosť v Smere za dobré a predsa to robí nehliadac na osobné dôsledky.No je vôbec smiešne porovnávať činnosť Blahu s takým hoštaplérom ako je Šulinom.


