J-man neviem pochopiť ,že by si bol taká ľudská spodina že by si dal do jedného rovnítka ojedinelého"vyhladovaného"vojaka vermachtu či ČA s Benderovcami ,ktorí vyháňali Poliakov a iné národnosti z oblasti tak ,že naháńali strach znásilňovaním ich žien a potom ich podrezávaním a rozsekávaním chlapov ako vo Volyni.No vyzerá ,že si buď z osobitnej školy,alebo spodina.


