Danko s tou jeho rétorikou ,ješitnosťou, by sám sebe spravil medvediu službu i SNS keby sa stal kandidátom za súčasnej doby.Viete ako by si média pomlsali znovu na výložkách a najmä jeho pre jeho vystúpeníe v Ruskej dume.So všetkých politikov je najserióznejší a najrozvážnejší pán Paška ktorý by bol dobrý kandidát no to asi ego Danka nepustí.


