Doposiaľ podľa kandidátov budeme zas musieť voliť systémom menšieho zla. Jediný kandidát čo by bol stál za to a mohol by sa pokúsiť spojiť túto rozháranú guberniu je pán Sýkora predseda ZMOSU .Ten roky vedie túto rôznorodú spoločnosť a dokázal to,ale údajne odmietol kandidátku. Veď ktorý rozumný človek ,ktorý nie je neúmerne ctižiadostivý by sa dal na pospas našej hyenistickej tlače a chcel roky byť naháňaný ako zajac na hone ako napr.Fico. Danko má ešte nádej ,že by sa osvietil a navrhol by zo špičky politikov najserióznejšieho z nich čo by nám nerobil hanbu po svete a to pána Pašku zo SNS.


