Sulík: SaS chce vyhrať parlamentné voľby a prevziať moc
Teraz je debata na TA3 medzi Dankom a Kollárom.Nuž Danko má aspoň nejaký cieľ obmedziť moc nadnárodným koncernom a obchodným reťazcom a zároveň myslí i na budúcnosť zohnať peniaze na pomoc poľnohospodárom pri
znovu budovaní závlah vzhľadom na zmenu klímy.Či je najlepší jeho názor a najmä následky na ceny v reťazcoch je na dlhšie rozmýšlanie.No jedno z tej debaty vyplynulo chce tento stav riešiť. No ,jeho oponent v debate Kollár je šemetko ,ktorý bezducho vie len opakovať ,že chce pre ľudí len dobre,bez jedinej duchaplnej myšlienky na riešenie problému. I keď ako prevádzkovateľ rádia tiež ťaží z reklám ktoré platia reťazce.Vystáva tu otázka kto takého politika volí a prečo na takú vážnu debatu TA3 zvolila takého "kvalitného"oponenta Dankovi ako Kollár. .Nevadí im že milionár má väčšinou len odpovede ktoré končia ,že ľuďom len chce dobre,stačí im to pre život.Danko zaujímave sa na neho prekvapivo nedal vyprovokovať neodbornosťou svojho spolubesedníka a trpezlivo vysvetloval.