naj 7 len slniečkár zavádza.Schválené sú presné pravidlá a keby aj neboli nuž ktorí z našich podnikateľov by dobrovoľne zamestnal " kvalifikovaných obohávačov našej kultúry a našich žien" a nie radšej pracovníkov z krajín ktorí sú s EÚ ,alebo kandidujú do EÚ.I keď nehovorím ,že pracovníci z Balkánu a Ukrajiny nemôžu spôsobiť problémy z trošku odlišnou kultúrou správania.No nie je medzi nami taká kultúrna priepasť ako s migrantami z Afriky a Stredného východu.


