Tisícky ľudí žiadali slušné Slovensko. "Danko je plagiát" či "Fico je zlo", odkázala ulica
Soustružníku.Fico si myslel že ,keď bude s vlkmi vyť dajú mu pokoj a bude môcť spraviť i niečo pre národ.Asi myslel ,že ho nebudú tak hrýzť ak Sorošovým deťom prisype k Sorošovým peniazom i z nášho rozpočtu.No chyba lávky postavil sa za národ postojom proti migracii,Istambulskému dohovoru atd. tak ich slniečkári pustili z reťaze proti nemu.Ako zodpovedný politik nechcel ďalej traumatizovať národ a vyhrocovať situáciu tak sa nezachoval ako chlap, ale odstúpil.No tým sa im nepodarilo dokončiť u nás Kyjevský scénar. Koaličná vláda pokračuje ďalej,zuby opozičníkom klapli naprázdno tak znovu deti vyháňajú spolu z komendiantm- hyenami do ulíc.Čo to má z Ruskom spoločné Matovičko?