Babiš má výhodu v tom ,že i na úroveň Čechov pósobí vymývanie mozgov TV programom a navic vlastní noviny čo mu to snažili vyzehliť u verejnosti.Tak si myslím,že prúšvih okolo bocianeho hniezda ho tak moc neposkodil.
Babiš má výhodu v tom ,že i na úroveň Čechov pósobí vymývanie mozgov TV programom a navic vlastní noviny čo mu to snažili vyzehliť u verejnosti.Tak si myslím,že prúšvih okolo bocianeho hniezda ho tak moc neposkodil.
Tak to bolo aj za prvej republikz preto tak tam služili a pod definitívou.
Leontinka mame otvorenè oči, no čo keď si sa obklopil z politikmi ktori sú ešte lepší kvalitnejši zlodeji a niektori z nich i mafiáni,šašovia a šarlatáni.Tak čo nam ostáva volit SMER a terajšiu koalíciu
Prepač na teba som zabudol.
Lebo im zabezpečila aspon nejaku pracu a doplaca im do min. Mzdy.Uvedomuje si ,ze u Sulika,Mihala a spol,by nemali ani to.
I keď si o lampasakoch z toho obdobia myslim,svoje,ale aj ti boli rozumove na vyššej úrovni,kaktusik fúrikový mohol slúzit pri pomocných prácach zasobovania kuchyne.
Pupus vidíš máš pravdu ťíto sú šikovnejší.Komousi za 40 rokov nas nielen nevyžrali,dokonca postavili štat po vojne dokonca v 89 sme neboli dlzny ai s prebytkom a tito co vladlnu našli skratku.Za 25 rokov s pomocou západnych demokratov rozkradli priemysel.znicili polnohospodarstv,naviac zadĺžili štát i naše deti.Tak ,ze sme teraz bezprávna zadĺžená krajina,naši ĺudia robia na cudzich v ich fabrikach,časť v cudzine a stát prosí EU o zobračenku v podobe EÚ fondov aby neskrachoval. Tak nás vyžieraju západní demokrati a tí čo nastúpili po komunistoch.
Desbecu ty si už naozaj na uterák.To by sme mohlo začať.Kolko ludí zomrelo na násleky kolonializmu štátov terajšich demokratov za èry kolonializmu i teraz.Kolko za vojen ,keď si kolonialne štaty rozdelovali,,revír,,hovorí ti niečo 1 a druhá svetová? Čo tak ňásledky ich panovania ,hladomory v A frike a Indii.Terajšie rozvracnie štatov Agfganistan,Arabská jar,Ukrajina,Syria a Irak.?Preštuduj si kto podproval Khmèrov,Taliban l kto riadil Islamsky štát.
Skorej pobaltskè krajiny provokujú fakĺovými pochodmi pohrobkov svojich divizii SS,spravanim sa k ruskej menšine,zakaz vyučovania ruštiny,zamestnavania menšiny v štátnych úradoch.Naozaj móžme byť ,,hrdý,,že ochraňujeme taký režim.
Ak budete podporovat Fašistu Porošenka,vojnu v Sýrii apodporu migrantov a tym i lslamzáciu EÚ robiť prave tú činnost aby sa spomocou takej činnosti mu to podarilo.
Ty tak dobre poznáš Porošenka,či si rovno z PS?
Debescu no najpred pritiahli do Donbasu tanky z Kyjevu poučovať svojich svojich spolubčanov o západnej demokracii ako sa používať materinsky jazyk.To je zvrhlost po tolkých skúsemostiach s vraždenim Porošenkových Benderovských band v Donbase ,a najmá drzosť žiadať na ich ochranu pri vraždení mimo amíkov ešte i vojakov OSN.Máš prevrátenè myslenie ,podobnè Pravicovemu sektoru amal by si mať aj rozcvičku Hop,hop,hop.
Len prečo tam vtrhli,horkokrvný narod vešal a vraždil ,vešal po kandleráboch ako by si ty chcel tak ich
Roztrielali ruskè tanky.Máš priepusku,keď sa tak činníš?
S pomocou takych obmedzencov ako ty sa tí Kotlebovci k moci móžu dostať,lebo takí ako ty a Kiska mu nahánate i slusných ĺudi do košiara,lebo nechcu s takými embryami ako ty nič mať ešte aj ten malý furer Kotleba sa im proti vám zdá lepší.
My sa posuvame ako sučasť Nato do Pobaltia na cvičenia a provokujeme Rusko,spomeňsi ako sme dopadli keď sme ako satelit Nemecka a Hitlera dopadli ,ked sme sluzili cudzím zaujmom v ZSSR.
Ty zázrak vieš kolko vtedy bolo v ČSSR komunistov z rodimými príslušnikmi a sympatizantami a kolko z demonštrujúcich chcelo len zlepšiť socializmus ?To ty by chcel mať na uliciach to čo v bolo v Maďarsku v roku 1956?Si chorý choď sa urýchlene liečit,si nebezpečny pre svoje okolie.
Keď Ivan odtoahol vóbec sme neboli vykradnuti,to teraz aby sme prežili naťahujeme pre EU fondy k Bruselu ako prosebníček a odovzdali sme preto kus svojprávnosti.
To myslíš gaunerov čo po prevrate rozkradli republiku a obdobnni gauneri s pomocou zápafných šakalov všetky štáty ktorè boli v bývalom RVHP.
Ty máš takú hrubú kožu ,ze sa ani tej horúcej vody nemusíš náť.