Načo vo všetkých krajoch,tam sú len príštipkári stačí len v Blave najmá v okolí prezidentskèho paláca.
Načo vo všetkých krajoch,tam sú len príštipkári stačí len v Blave najmá v okolí prezidentskèho paláca.
Pupuš stále čoraz viac presviečaš ,že si kliešť bez hrdosti a hanby ktorý da prilepil ma debatu a otravuje ĺudí.Zabudol si ako končí kliešť?
Vycvičiť pozemný personál ,pilotov na nový druh lietadiel tiež niečo stoji.Pritom na naše finančnè možnosti by sme si nevytrhli tŕň z paty.Čiže žiaden
n zhon v nákupe by nemali robit a politickè hladisko pri nákupe by mali dať úplne nabok a dopredu dať ekonomickè .
Gagotacka ty naozaj prekypuješ príspevkamo ako osadník a ešte len druháčik.Ak chceš brat oprávnene peniaze za tvoje primitivne blábolu,choď adpoň na školemie k Nagy experyovi na mútene mozgov alebo vyslúžilcovi ŠEBEJOVI.
Gagotačka naoxaj tvoje príspevky sú b rozpore zo zfravý, rozu,mom,niekedy ako by to písal osadnik z rozhĺadom prváčika.Doporučujem si pýtať nazad školnè od Nagyho zo Sebejom.
0
Nevieme sa poučiť .Raz nás do vojny s Ruskom ako mopslíkov zatiahol Hitler.Yeraz ako mopdlík slúžime svetovým zbojníkom z NATO.To tento narod sa nikdy nepoučí,že mopslíci vždy slúžia mocným len ako handra pod nohy.
To ešte neznamena,xe nová metla naviac komendianska musi lepšie zametať ako preverená dlhoročná.
Vždy keď sa herci dtali do popredia politiky hrali síce dobre svoju rolu,ale v ždy to zle dopadlo.Viď kulisár Havel a Kňazko a spol.Tak to by bolo aj s týmto novodobým fúrerom študentských pochodov.
Bloger slabý pokus prekryť činy nášho prezidenta útoko,m na pána Fico a zároveň si prihriať
Svoju volebnu polievočku.Takých veĺkohubých vyhláseni zo strany našej neschopnej šsrlatánskej opozície bolo viac ako dosť.No po bližšom pozreti na nich musi slušný človek mat strach aby sa takí politici nedodtali k moci.
Bloger slabý pokus zatieniť perličkami pána prezidenta Zemana a výtečníkov z bývalej Slotovej družiny z mafiánskymi výčinmi nášho náčelníka Mastný vlas.
Ten Ovčáček je hodný svoho šèfa,vtipne odrazil primitívny útok prívrženca Stepana Benderu na svojho šèfa.
Ak Brusel takto hodnotí takýchto tiež občanov,tak z takèho spolku len utiecť.
Grešo rád hrá role vodcov,určite sa mu i Uhrik odvďačí kreslom aspoň vedúceho sekretariátu.
Vtej UA vláde to vyzerá akoby tam psychiatria posiela ĺudi na zácvik a to aj za gubernátorov viď ešte nedávno mali kravatožrúta v Odese.
Stoik kehy náš preziden siahal svojim intelektom Zemanovi aspoň po členky hneď by mal menej prúserov a nestiskal by sa fašistom Porošom.
No pán dramaturg Hsvel bola taká osobitná smiešns figur,ka,že tí ostatní spominanĺ páni na neho ďaleko nemajú.,
Veru čo sa radšej nexasmeje na tej smiešnej figürke vytiahnutej západom spozakulis ci pivovarských sudov.
Kiska svojimi prúsermi včetne v zahraničnej politiky paradoxne najviac nsháňa voličov Kotlebovi .
Kiska svojimi prúsermi včetne v zahraničnej politiky paradoxne najviac nsháňa voličov Kotlebovi .
Trezo čo tak keby nenažratý zapad nenechal státisice mŕtvych v Afganistane,Vietname,Iraku,Afganistane,Sýrii,Lýb ii atd.tiež by bol iný svet a omnoho bezpečnejší.No maviac majú na hlave maslo pri prevrate v Kyjeve,bez ktorèho by aj Krym bezpečný.
Čo Haity,Grenada apodobnè štáty sa nepripojili.Človeku z toho humbugu a strašenia zastáva rozum.