ale vykopnúť ho môžu ľudia
ešte "šťastie", že nezobral so sebou maďarského experta na zahraničnú politiku poslanca OLajno Gilgameša,
*
zaujímavé, že Matoviča v USA nezatkli za to , že ohrozuje záujmy USA - veď ten blbec nedávno vyhlasoval, že USA už nie sú mierotvorcovia lebo precitol
Predseda hnutia Obyčajní ľudia a nezávislé osobnosti (OĽaNO) Igor Matovič priznal, že vo volebnom programe jeho politického subjektu sa uvádzalo, že Spojené štáty americké sú garantom bezpečnosti a zárukou medzinárodnej stability. Dnes si to už Matovič nemyslí: USA podľa Matoviča dávno nie sú svetovým mierotvorcom.
„Žijú si svojím životom a celý civilizovaný svet tŕpne, ako sa prezident Donald Trump vyspí a ktorú mierovú dohodu s ktorým štátom zruší. Precitol som z toho. Podľa mňa USA sú dnes chaos svetovej politiky a nie jej majákom,” vyhlásil Matovič.
Škoda, že nám ho nezatvorili do Quantanáma - aj keď by som mu doprial dovolenku na Kube aspoň 1 rok
A prečo nezobral so sebou experta Gymeša,
Ten nahradí aj veľvyslanca...
Remišová je absolútne nekulturny človek, nevie čo je politika,
Ani čo je slušnosť a postavenie v spoločnosti.
Poslanec za Olajno Procko vykriko ale, že tu nebudú vládnuť politici, ale ľudia a keď ľudia chcú referendum tak strčil hlavu do WC a Matovičovi do otvoru a zabudol čo vykrikoval.
*
To referendum je potrebné - aby sa odstránili takýto klamári z parlamentu.
Bude totálne trápne ak dostanú podmienečne tresty - to potom aj Matoviča treba posadiť do kolúznej väzby aspoň na rok a potom ho oslobodiť....
Už davno sa mohlo očkovať, ale to by Matovič musel byť chlap a nie neschopný hlupák, ktorý pre NESCHOPNOST musel podať DEMISIU.
Zoznam poslancov za Olajno - prehra Matoviča
Premierstvo - prehra Matoviča
13000 mŕtvych - prehra Matoviča
Sputnik - prehra Matoviča
25% daň - prehra Matoviča
Kolikova - prehra Matoviča
To musel byť nejaky debil čo dal trestné oznámenie na niekoho kto povedal, že na korune niekto zbohatne - veď firmy predávajúce vakcíny STRAŠNE zbohatli - kto to nevie je hlupák....
Ani nechcú reagovať na výzvy WHO aby sprístupnili vakcínu....
A tebe je jedno čím sa zaockujes proti Covidu , alebo na teba nesadne tak ako aj na Sulika ????
Ale v nedeľu už nepovedal, že na neho nesadne - asi je už blízko !
Bez sa zaočkovať - lebo sadne aj na teba ako sadol na Matoviča a má z toho psychické dôsledky...
Kedy "spravodlivý" poslanec Čepcek vyzve spolu s ostatnými "spravodlivými" poslancami OLajNO plagiatora-zlodeja Matoviča a Kollára na odstúpenie ?????
Buduje sa nová koalícia
Smer, Sme rodina, OLajNO
A zákerný pomstychtivec Matovič
Máš pravdu, je to v súlade s koalicnou zmluvou
Matovič, Kollár mali byť odvolaní alebo mali ako plagiatori - zlodeji odstúpiť.
No je zábavné sledovať, že plagiator Igor, plagiator Boris, kocnerov spolustolovnik Richard sa cítia ako spravodliví protikorupcni bojovníci.
A snažili sa KORUMPOVAT Kolikovu.
Matovič zasa PREHRAL.
*
PORUSIL koaličnú zmluvu
Lenže - ako tu píše jeho nadšenec Coach Matovič plní sľuby
Takže už do volieb NEPÔJDE lebo agiator povedal, že neodstúpi, ale po skončení volebného obdobia odíde z politiky.
Veď keď už presvedčil Slovensko, že nie je schopný robiť premiéra, tak aj načo by išiel do volieb - že by zasa len pre milióny €, ktoré zhrabne za percenta ???
Matovič pripravuje ZÁZRAK ak to Sulík neschváli, tak odíde z koalície.
Matovič ma ústavnú vácsinu a rozhodol sa, že u nás ženy budú v rodiť už po 4 mesiacoch - konečne bude Matovic najlepší na svete - to ešte NIKDE NA SVETE nemajú a Matovič bude majstrom sveta - KONEČNE. !!!
Matovič bol totálne ponížený Sulikom, ktorý ho vyhnal z premiérskeho kresla pre NESCHOPNOST viesť vládu.
Pomstychtivy Matovič chce rozbiť vládu tak aby to hodil na Sulika.
Je to zlý človek
Ani 10 deti cigánovi nevyrieši bytovú situáciu - jedine Boris to dokáže !
Lebo tých 10 deti bude potrebovať 10 bytov a možno budú späť v jednej posteli ako o tom píše pani ministerka kultúry vo svojom vymazanie blogu - ale ten asi ako rasistický je už vymazaný...
Odporúčame