To by bol jeho POSLEDNÝ návrh
Kto je na vine - Matovič
Keďže sme neobjednali maximálne množstvá, tie, ktoré ostali z nášho možného kontraktu, si nakúpili iné štáty.
Matovič, Krajčí - NEHANBITE SA ?
Krajiny EÚ sa vzdajú časti vakcín v prospech Slovenska, do konca júna dostaneme navyše takmer 700-tisíc dávok Pfizeru
Ide o prejav solidarity krajín Európskej únie, ktoré sa vzdali časti vakcín, aby Slovensko dostalo väčšie dodávky. Preto Únia riešila, ako niektorým krajinám, ktoré urobili chybné rozhodnutie pri objednávaní vakcín, pomôže.
Krajiny EU chápu, že debil premier nezabezpečil dostatok vakcín !!!!!!
Namiesto majstra sveta mali sme premiera ŽOBRÁKA, ktorý šetril na obyvateľoch a bolo mu veľa dať o 10 € viac na odskúšanú vakcínu a radšej nič neobjednal a riskoval životy ľudí - je to debil a ten bude mať v rukách finančné prostriedky Slovenska.
Môže sa prosiť o odpustenie koľko chce, nikdy mu nebude odpustené !!!
Teraz sme v EU ako žobráci vďaka debilovi Matovičovi
Matovič, Krajčí - NEHANBITE SA ?
Krajiny EÚ sa vzdajú časti vakcín v prospech Slovenska, do konca júna dostaneme navyše takmer 700-tisíc dávok Pfizeru
Ide o prejav solidarity krajín Európskej únie, ktoré sa vzdali časti vakcín, aby Slovensko dostalo väčšie dodávky. Preto Únia riešila, ako niektorým krajinám, ktoré urobili chybné rozhodnutie pri objednávaní vakcín, pomôže.
Krajiny EU chápu, že debil premier nezabezpečil dostatok vakcín !!!!!!
Namiesto majstra sveta mali sme premiera ŽOBRÁKA, ktorý šetril na obyvateľoch a bolo mu veľa dať o 10 € viac na odskúšanú vakcínu a radšej nič neobjednal a riskoval životy ľudí - je to debil a ten bude mať v rukách finančné prostriedky Slovenska.
Môže sa prosiť o odpustenie koľko chce, nikdy mu nebude odpustené !!!
Teraz sme v EU ako žobráci vďaka debilovi Matovičovi
Jde Matovič, Američan a Rus do jeskyně přání.
Jde tam Rus a řekne, že chce auto. A dostane ho.
Jde tam Američan a řekne, že chce milion. Tak má milion.
A jde tam Matovič, zakopne a řekne: "Do prdele !" A je v prdeli !
Premierom je Heger..
Jde Matovič, Američan a Rus do jeskyně přání.
Jde tam Rus a řekne, že chce auto. A dostane ho.
Jde tam Američan a řekne, že chce milion. Tak má milion.
A jde tam Matovič, zakopne a řekne: "Do prdele !" A je v prdeli !
Premierom je Heger..
Jde Matovič, Američan a Rus do jeskyně přání.
Jde tam Rus a řekne, že chce auto. A dostane ho.
Jde tam Američan a řekne, že chce milion. Tak má milion.
A jde tam Matovič, zakopne a řekne: "Do prdele !" A je v prdeli !
Premierom je Heger..
ale nie za rok , navyše za pár mesiacov ...
*
Matovič ZRADIL svojich voličov a tí hlupáci to nevidia !!!!!
Nikdy nehovor, že debil nemôže byť ministrom, lebo taký debil príde a zoberie aj ministerstvo financii....
Náš Kristus sa vraj stretol s Napoleon, Krištofom Kolumbusom atď.
Napríklad - opýtaj sa či aj toto.
Bipolárna afektívna porucha (BAP) je závažným duševným ochorením, ktoré v kontextuálnom rámci svojich príznakov užšie alebo širšie narúša názor pacienta na svoju osobu a na svoje reálne možnosti, a to v zásade v dôsledku patologických, často chronických výkyvov nálady smerom do depresívneho syndrómu a vzápätí o istý čas do syndrómu mánie. Preto sa v minulosti táto duševná porucha označovala ako mániodepresívna psychóza alebo dokonca manicko-melancholická psychóza. Základom klinického obrazu bipolárnej poruchy je teda prítomnosť u jedného a toho istého pacienta v určitom časovom slede tak manických epizód, ako aj depresívnych epizód. Tieto výkyvy sú sprevádzané nadmernými zmenami nálad, vitality, psychických funkcií, a niekedy dochádza u chorého až k zlyhaniu svojho prirodzeného vykonávania sebe vlastnej sociálnej úlohy.
Dôchodcom zobrali 13. dôchodok aby mali na odmeny
A v parlamente sa Kollár zasa ospravedlňoval, lebo neboli uznasania schopní
Parlament mal problém s nedostatkom poslancov, Kollár sa ospravedlnil
Opozícia sa neprezentovala, aby ukázala neuznášaniaschopnosť koalície.
1. apr 2021 o 15:47 TASR
Matovič - nehanbí sa ?
Památame sa ako debil behal po parlamente !
Poslancom 1500€ sirotám 3 €.
Ma ústavnú vácsinu a poslancom platy neznížil.
Matovič, Sulík, Remišová Kollár nehanbite sa.
Krajniak tu HANBU čakal a preto UTIEKOL
Už je jasné PRECO dôchodcom zobrali 13. dôchodok
Potrebovali na ODMENY pre SEBA
Aj Matovič má obhajobu :
Ak som nemal pravdu, tak nemám problém sa ospravedlniť !
*
A takto si oni žijú NIČ ich netrápi - a ak to niekoho trápi, tak šak oni sa ospravedlnila a myslia si, že všetko ide ďalej - ale nie celkom tak je to - NEZABUDAME !
Už sa ten Kristus z tt toľko obetoval a NIČ
Doporučujem mu urobiť JEDNODUCHU ŽERTVU - ODÍSŤ Z POLITIKY
Slovensko by mu bolo za túto OBETU povďačné !!!!
A nemusel by ani PROSIŤ za ODPUSTENIE a mohol by si za NIČ NEROBENIE zobrať aj odmenu !
Už sa ten Kristus z tt toľko obetoval a NIČ
Doporučujem mu urobiť JEDNODUCHU ŽERTVU - ODÍSŤ Z POLITIKY
Slovensko by mu bolo za túto OBETU povďačné !!!!
A nemusel by ani PROSIŤ za ODPUSTENIE !
Odporúčame