Nebude Matovič ešte žiadať aby odstúpila aj prezidentka ?
Ale aj tak on neodstúpi....
Vydrbe s každým....
Nebude Matovič ešte žiadať aby odstúpila aj prezidentka ?
Ale aj tak on neodstúpi....
Vydrbe s každým....
Naď povedal, na čo všetci dlho čakali. Kto bude novým premiérom?
Hnutie OĽANO ráta s ministrom financií a vicepremiérom Eduardom Hegerom (OĽANO) na poste predsedu vlády. V diskusnej relácii TV Markíza Na telo plus to v utorok povedal minister obrany Jaroslav Naď (OĽANO). Minister zároveň zopakoval, že nemá záujem o pozíciu premiéra.
Tak na čo čakajú - odchodom by Matovič otvoril dvere rokovaniu - ale takto len predlžuje CHAOS...
Exkluzívne: Ak Matovič odstúpi, časť poslancov OĽANO chce odísť
Podľa exkluzívnych informácií televízie TA3, v prípade, že Igor Matovič nebude premiérom, viacerí poslanci OĽANO zvažujú svoj odchod z poslaneckého klubu hnutia.
Televízia TA3 Vám prináša list v pôvodnom znení:
....Igor je svojim spôsobom naozaj blázon. Blázon, ktorý sa roky nebál stáť proti nim, až ich porazil. Dokázal spolu s nami malý zázrak a vyhrali sme voľby. ... atď.
Matovič naťahoval čas aby ešte včera si pokecal s lídrami o SPUTNIKU
Lídri EÚ sa na online summite zhodli na potrebe urýchliť očkovanie - aj náš magor hovoril o neobjednaní vakcín Pfizer TERAZ ICH Má NEMECKO
Závery z rokovaní uvádzajú, že premiéri a prezidenti boli informovaní o najnovšom vývoji vo vzťahoch medzi Európskou úniou a Ruskom, vo štvrtok sa však tejto téme hlbšie nevenovali a celý komplex otázok vzťahov s Ruskou federáciou odložili na júnový summit EÚ, kedy sa k tejto téme uskutoční strategická diskusia. - aj náš magor asi bude chcieť ešte rozprávať s LIDRAMI - tak bude predlžovať zostavenie vlády až do júna....
títo amaterski politici sú absolutne neschopní niečo riešiť - keby sme dali remišovej a matovičovi do rúk klbko aby ho preniesli 10 metrov tak na konci by to mali celé domotané a trvalo by im to mesiac
títo politickí amatéri nikdy nebudú vedieť čo majú robiť:
V ústave sa jasne píše o tom, čo nastane, pokiaľ premiér podá demisiu – a teda demisiu podáva celá vláda. „Ak prezident Slovenskej republiky prijme demisiu vlády, poverí ju vykonávaním jej funkcie až do vymenovania novej vlády,“ píše sa jednoznačne v článku 115.
Takáto vláda v demisii funguje ďalej a na rozdiel od vlády, ktorej parlament vyslovil nedôveru, ani nemá zásadne obmedzené právomoci. Takto na jar 2018 ešte po podaní demisie vládol ešte týždeň Robert Fico, kým odovzdal moc do rúk Petra Pellegriniho. Prezident Andrej Kiska 15. marca pri prevzatí Ficovej demisie rovno poveril Pellegriniho zostavením novej vlády, no za nového premiéra ho vymenoval až 22. marca.
Už sa pripravuje nová koalícia OLaNO-Sme rodina-Za ľudí-Kotleba
premier : Matovič
B - udaj: Zostavíme novú vládu, chceme to stihnúť do stredy
B - udaj: Igor Matovič podá demisiu, keď bude zostavená ďalšia vláda
Poslanci by sa mali venovať tomu čo ich baví
Napr. Mgr. Patar Kremský by nemal hovoriť o Ústave, keď jej nerozumie - mal by sa venovať cyklistike -Prečo ?
Lebo - Ako vášnivý cyklista mieni presadzovať cyklistiku na každodennú dopravu, ako aj diaľkové cyklotrasy na podporu cestovného ruchu a rekreačného športu.
Milé čitateľky, milí čitatelia,
Igor Matovič je podľa všetkého v týchto hodinách zlomený muž. Chápe, že musí odstúpiť, ale nevie nájsť v sebe silu postaviť sa pred novinárov a kamery. Jeho slabosť predlžuje agóniu vlády, keby som mu mohla radiť, odporučila by som mu odísť z postu premiéra už včera a obsadiť funkciu v parlamente. Z tej by mohol dohliadať na to, či korupcia nepokúša aj súčasných členov vládneho kabinetu. Na stupňujúce sa koaličné napätie nám už neostali prívlastky. Možno slovo: nehorázne.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22625291/vyber-se…
Šeligu zachráni iba Remišová vo vláde
Kollára iba Matovič vo vláde
Grendela iba Matovič vo vláde.
Sulík sa boji, že keby išiel Matovič do parlamentu, tak za predsedu, Sulík podpredsedu a Kollár tiež no a tam by sa hádali....
Zasa by Matovič zhnusil funkciu, bol by horší ako Lupták, Danko a Migaš dokopy.
Najhoršie na tom je, že lakomec Igor chcel USETRIT na ĽUĎOCH a preto neobjednali vakcínu pfizer ale lacnejšiu vakcínu z
Ruska
A tak budeme v lete jedna z najmenej zaockovanych krajín
Naše vakcíny si zoberie Nemecko - vďaka Matovicovskej vláde.
Najhoršie na tom je, že lakomec Igor chcel USETRIT na ĽUĎOCH a preto neobjednali vakcínu pfizer ale lacnejšiu vakcínu z
Ruska
A tak budeme v lete jedna z najmenej zaockovanych krajín
Naše vakcíny si zoberie Nemecko - vďaka Matovicovskej vláde.
Včera sa IM rozlúčil s Makronom a Merkelovou a už môže podať demisiu.
#budedobre#
Matovič + Sulík + Remišová + Kollar
3 - 2 - 1 - štart......a od teraz robime novú politiku
Matovič + Sulík + Remišová + Kollar
3 - 2 - 1 - štart......a od teraz robime novú politiku
Prečo môže Matovič sústavne klamať a všetci mu to zožerú - a on ide vpred jak Don Hlúpy Igor z Trnavy
*
Sulík je nepoučiteľný!
Odporúčame