++++++
Manfred K
Vyjdu von a Matovič ju poruší.
*
Alojz Hlina: Matovič je zákerný, v karavane som s ním zažil veci, ktoré búrajú obrazy, čo o sebe vytvára
Dokázal o sebe vytvoriť viac obrazov, ktoré ľudia prijímajú. Jedným z nich je, že je antikorupčným bojovníkom. Ja o čistote jeho podnikateľského príbehu nie som skalopevne presvedčený. Vytvoril však o sebe imidž a ľudia mu na to naskočili.
Tak to poviem inak – Matovič iným vždy niečo hlasno vykrikuje, ale sám to robí. Konkrétne – Igor vykrikoval smerákom, že pijú v parlamente alkohol. Kto jediný spal v parlamente prikrytý dekou po vypití litra vína, či čoho? Matovič.
Pre Matoviča boli všetci zlodeji, ale kto mal reálne problémy s účtovníctvom, konkrétne s knihou jázd a ďalšími vecami? Kričal tu však na druhých ako panna orleánska. Kto vykrikoval, až mu hrtan nadskakoval, že Dankova rigorózna práca je plagiát? Chápete, on, ktorý vedel, ako vznikla jeho diplomovka, ale to mu nebránilo zadúšať sa nad Dankom.
Benová ako členka OLaNO žije v Matovičovej bubline a má strach že čo urobí blázon Igor keď odstúpi - a čo bude robiť ona -
LEBO Matovič povedal, že odíde z politiky
a ešte povedal keď mu úkázali, že 73 zo 76 strán diplomovky odpísal, že urobí čo sľubil a odíde z politiky
Myslíte ani Benová, že ten magor znovu neprecitne a neodíde do zabudnutia
Nech už prestane robiť HANBU Slovensku....
Teraz by mala prezidentka ešte vyzvať Kollára aby pracoval a neleňošil z dôvodu, že Matovič nepodal demisiu
Sabotáž Kollára ?
Parlamentný sabatical.
Zákony, ktoré boli stopnutím schôdze na týždeň zastavené, čo spáchal Kollár, nedelia ani nenásobia, ale explicitnejšie proklamovať, že – doslova – sabotujú chod štátu len preto, lebo majú (akési nezrozumiteľné) problémy sami so sebou, sa už ani nedalo.
Námietky, že aj tak by neboli uznášaniaschopní, resp. väčšinu pre zákony by „nedali“, sú o ničom. Ich psou povinnosťou je aspoň simulovať, že politická premávka neochromuje štát v základných funkciách. Navyše – isteže, je to idealizmus – ale v princípe: nie koaličné rady, ani chodbové kuloáre, budoáre a pisoáre, ale práve parlament je fórum dohadovania a tvorby politík v demokratickom štáte.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22625356/absolutn…
PREZIDENT SLOVENSKEJ REPUBLIKY
Čl. 101
(1) Hlavou Slovenskej republiky je prezident. Prezident reprezentuje Slovenskú republiku navonok i dovnútra a svojím rozhodovaním zabezpečuje riadny chod ústavných orgánov. Prezident vykonáva svoj úrad podľa svojho svedomia a presvedčenia a nie je viazaný príkazmi.
Prezidentka ukázala, že jej záleží na RIADNOM CHODE ústavných organov a PRETO VYZÝVA aby vláda začala aj pracovať a nie že sa zaoberá tým ako zabezpečiť Matovičovi VÍŤAZNÝ ODCHOD
ten ale nebude lebo už je neskoro
pani Benová klame
1. Prečo píšete klamstvo - že Spomeňme si na predvolebnú kampaň, ako sa ho už vtedy snažili zbaviť, nechceli ho ani len na ako prísediaceho na spoločnom obede u A.Kisku, nie to ešte v spoločnom tzv.“PAKTE“ . Nepočítali s Igorom ani vtedy, ani teraz. Len ho silou mocou chcú dokopať k demisii. Aby potom čo?!?!
A skutočnosť : K Paktu o neútočení sa pridala aj Sas, Matovič dohodu odmieta
December 17, 2019
Strany vyzvali lídra OĽaNO Igora Matoviča, aby sa k dohode pridal tiež. Ten ju však odmietol a povedal, že nie je voči voličom korektná. Jeho útoky na opozičné strany tak zrejme budú pokračovať.
2. Druhé klamstvo - píšete 23.mar.2021 pani prezidentka Z.Čaputová: „Preto dnes aj verejne hovorím, to čo som pánovi premiérovi povedala pred týždňom medzi 4 očami – Je nevyhnutné, aby premiér svojou demisiou umožnil uzavretie dohody koaličných partnerov na rekonštrukcii vlády.“ Naď povedal, že ide o vykopávanie otvorených dverí = je od vtedy 5 dní a čo sa zmenilo - NIČ
Keď máš vodičský preukaz ako profesionálny vodič a urobíš za rok toľko garambolov ako urobil Matovič v politike tak ti vodičský zoberú a zamestnávateľ ťa vyhodí na ulicu aby si už nerobil ŠKODU - tak dopadol aj Igor - zamestnávatelia - voliči mu ukazujú kam má ísť - nerobiť škodu - lebo zradil voličov - oni sa chceli mať lepšie a nie aby vyrábal škodu.
Ešte nemôže odísť - atmosféru STRACHU na Slovensku nedotiahol do konca tak ako to sľúbil po voľbách v debate na TA3.
Matovič dúfa, že ako minister BOJA proti korupcii tu vytvorí ABSOLUTNU atmosféru strachu a bude jeho chorá schizofrenicka duša spokojná.
Žiaľ nepočúva, že môže dopadnúť ako
v Rumunsku dopadol Ceausescu....
Nemohli by mu pomôcť jeho dcéry a poslať mu pár SMSiek aby rýchlo odstúpil a išiel do politického dôchodku kým sa ešte dá .....
Ešte ma Matovič šancu aj so Sulikom
Z Čiech prišla žiadosť:
"Prosíme Vas pujcte nam Matovice se Sulikem, taký chceme sesadit vládu.
Platime hotově v eurech!"
Kto má prax je žiadaný !
So cťou ?
Kedy ju získal - v 24 rokoch sa stal zlodej plagiator o čom sú dokumenty.
*
Keď niečo nemal, tak to nemoze stratiť.
*
Keď oklamal voličov česť nezískal.
*
Keď bol pre neho každý kto mal iní názor mudrosrač - česť nezískal.
*
Česť sa nedá kúpiť ako diplom !
A navyše je zbabelec - tak si česť tiež naziska.
Najhorší v eú
České Hospodářské noviny potvrdili, čo sa tušilo. Tým, že si Slovensko neobjednalo plnú poľnú Pfizeru, ale špekulovalo, sa pripravilo o tri milióny dávok, čo znamená do leta maximálnu preočkovanosť – ak všetko ďalšie pôjde dobre – 39 percent, čo znamená tretí najpomalší únik z lockdownu v EÚ.
Neviem či aj v Rumunsku odstavenie Ceausescu bola fraška, ale u nás sa to schyľuje k atmosfére strachu, čo sľuboval Matovič a potom to skončí ako v Rumunsku - je to fraška ?
Nezaberie ani lebo Fico a nezabralo ani, že nebude kradnúť táto vláda - dokonca má medzinárodnú ostudu s korupciou, keď bol zabasnuty riaditeľ SIS.
*
No a ten blázon chce byť ministrom na boj s korupciou....
Chorý človek tu chce navodiť atmosféru strachu ako sľuboval po voľbách v debate na TA3 - myslím, že skončí ako Ceausecu.....
Premiér ja zodpovedný za chod vlády - ale NESCHOPNY PREMIER nedokázal riadiť chod vlády a vyrábal CHAOS
Si hlúpy ako Matovič, ten vykrikoval, že má atómovú bombu - liek na Covid - testovanie ....je to blb
A už je známe, že okrem vakcíny pfizer aj vakcínu Jonson sabotovali
Pôjdu do basy za smrť desaťtisícov ľudí....
Coach sa nechal obalamutiť blaznom z tt a naivne si myslí, že keď niekto kričí, že nebude kradnúť, že dokáže aj vládnuť.
*
Aj Coach zažíva trpké sklamanie, že volil blázna, ktorý okrem vykrikovanie nič iné nevie, dokonca ani diplomovku nebol schopny spracovať samostatne.
*
Ja by som si nesadol ani do auta, ktoré by riadil blázon. Ale Coach chce aby riadil so svojimi 53 hlupakmi z parlamentu riadil štát...
Sabotáž Kollára ?
Parlamentný sabatical.
Zákony, ktoré boli stopnutím schôdze na týždeň zastavené, čo spáchal Kollár, nedelia ani nenásobia, ale explicitnejšie proklamovať, že – doslova – sabotujú chod štátu len preto, lebo majú (akési nezrozumiteľné) problémy sami so sebou, sa už ani nedalo.
Námietky, že aj tak by neboli uznášaniaschopní, resp. väčšinu pre zákony by „nedali“, sú o ničom. Ich psou povinnosťou je aspoň simulovať, že politická premávka neochromuje štát v základných funkciách. Navyše – isteže, je to idealizmus – ale v princípe: nie koaličné rady, ani chodbové kuloáre, budoáre a pisoáre, ale práve parlament je fórum dohadovania a tvorby politík v demokratickom štáte.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22625356/absolutn…
Ak vláda robí takéto chyby - musí odstúpiť celá do prdele a nielen Matoviča hodiť do basy ....
České Hospodářské noviny potvrdili, čo sa tušilo. Tým, že si Slovensko neobjednalo plnú poľnú Pfizeru, ale špekulovalo, sa pripravilo o tri milióny dávok, čo znamená do leta maximálnu preočkovanosť – ak všetko ďalšie pôjde dobre – 39 percent, čo znamená tretí najpomalší únik z lockdownu v EÚ.
Gratulujeme. Toto je škandál škandálov. Fatálne zlyhanie bude držať Slovensko v karanténach o mesiace dlhšie ako iné krajiny, pričom medzitým zbytočne zomrú tisíce ľudí. Tu sa bude hľadať aj trestná zodpovednosť. A nie že nie.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22625356/
Tak ako Matovič nepotrebuje členov v hnuťostrane, tak nepotrebuje ani ministrov vo vláde.
*
Trápne je, že v tom jeho Matovicom svete nezbadal, že ľudia nepotrebujú Matoviča a on sám ich o tom denne stále viac presvedčuje.
*
Dosť bolo Matoviča , ktorý všetko poserie.
*
Dokonca ani porážku si neprizná....
Tak ako Matovič nepotrebuje členov v hnuťostrane, tak nepotrebuje ani ministrov vo vláde.
*
Trápne je, že v tom jeho Matovicom svete nezbadal, že ľudia nepotrebujú Matoviča a on sám ich o tom denne stále viac presvedčuje.
*
Dosť bolo Matoviča , ktorý všetko poserie.
*
Dokonca ani porážku si neprizná....
Odporúčame