Podľa Kollára by Matovič a Sulík po odchode z vlády rozpútali peklo v parlamente
Toxický premier
Okrem toho, že premiér minulý týždeň všetkých oklamal, vyvolal aj dva diplomatické škandály a dvakrát ponížil vlastného ministra zahraničia. Tiež niekoľkokrát klamal, kadekoho dourážal, no a potom obvinil všetkých naokolo, ale hlavne Sulíka.
Nie, takto to naozaj ďalej nejde. Musí existovať nejaká čiara, ľudsky aj politicky; pochopte to – vy viete, ktorí.
Ľudsky premiér nemá právo toto nám robiť; nie, keď nám tu umierajú blízki. Nie sme povinní to znášať, toto nie je súčasťou spoločenskej dohody. No a nedá sa to ani politicky: ak to takto pôjde ďalej, bude aj svojich partnerov urážať viac, častejšie a horšie, až ich nakoniec so sebou stiahne na dno. Bude sa to točiť čoraz viac a rýchlejšie a nakoniec prehrajú všetci.
Čítajte viac: https://komentare.sme.sk/c/22612151/matovico…